Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosság mire "megoldás"?

Az öngyilkosság mire "megoldás"?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy olyan, mint egy játék vagy feladod, de akkor nincs visszavágó soha vagy küzdesz tovább a célodért, de egyszer úgy is vége a játéknak.

2018. ápr. 25. 18:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
11%
Szerintem gyávaság, nem mer szembenézni a problémáival és megoldást keresni rá.
2018. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy,hogy mikor hal meg az ember?


Egyszer mindenkinek befejeződik az èlete.


Ha termèszetesen hal meg valaki vagy öngyilkossàggal totàl mindegy.

A halàl az halàl.

2018. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Így van. Tök mindegy, egyszer úgyis mindenki meghal.

Ha valaki nem akar tovább itt szenvedni ebben a kegyetlen, mocskos, ostoba társadalomban, akkor ez megoldás, hogy előbb kiléphessen.

És nem gyáva dolog, ez is az ostoba társadalom ostoba hite. Egyáltalán nem könnyű legyőzni az életösztönt és fejest ugrani az ismeretlenbe!

2018. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Az öngyilkosságot leginkább azok tartják gyávaságnak, akik maguk nem mernék megtenni ☺
2018. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A kerdesedre nincsen egyertelmu valasz.


Neked kell eldontened, hogy szamodra mi az elet ertelme, ebbol pedig levezetheto, hogy az adott nezopont mellett az ongyilkossag mire megoldas. Fontos emellett atlatni, hogy az ember nezopontja az elete soran altalaban valtozik, azaz ha ma eldobnad magadtol az eleted, 10 ev mulva lehet, hogy boldog leszel, hogy nem tetted.


Igazad van, a jatek vege mindenki szamara ugyanaz. Ezert erdemes inkab az azt megelozo idoszakra koncentralni.

2018. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Hiába küzdök semmi sem jön össze. Megfogom ölni magam, de nem könnyű, sokszor megmenthető a személy. Nekem végzetes megoldás kell. Ha a módszer már meglenne, rég a föld alatt lehetnék.


Az élet halállal zárul mindenki számára. Mégis, miért szenvednék éveken át amikor úgysem esélyes a pozitív dolgok elérése. Úgyis meghalnék egyszer, nem fogom magamat gyötörni ha egyszer nekem egy ilyen élet jutott.

2018. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

1: "Szerintem gyávaság,"


Szerintem meg pont, hogy nagyon bátor ember az aki megteszi.


Kérdező: Játék (?) nem mindegy mennyi ideje játszanak valakivel. 1-2 év még oké, de nem egy fél élet vagy egész életedbe kínlódsz.

2018. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal komolyabb dolgokban kell gondolkodni, nem mindig abban, amibe az itt kérdezők gondolkodnak, hogy szerelmi bánat... Vannak ennél súlyosabb gondok egy életben, egy egész életen át, amiből nincs kilépés. Csak ha az illető kilép. *
2018. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok batorsag kell hozza!

Ha nem lennek gyava en mar megtettem volna!

2018. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán attól fél és gyáva, hogy rossz lesz neki az élet. Az tényleg nehéz(habár szerintem nem valami jó cselekedett és eléggé meggondolatlan többnyire) megtenni viszont, hogy a teljesen ismeretlenbe belevágj.
2018. ápr. 26. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!