Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megharagudtam a barátaimra....

Megharagudtam a barátaimra. Gyűlölöm őket, gáz ha egyedül maradnék 25 évesen?

Figyelt kérdés
Megaláztak, megbántottak. Ti mit csináltok szabad időtökben? Úgy érzem, hogy ennyi idősen már nem tudok új, igaz barátságokat kötni. De már valahogy nem is érdekel. Ezek a "barátok" is csak néhány évig voltak jelen az életemben...
2018. ápr. 28. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne tudnál? Bármelyik korban lehet barátságot kötni. Nem korfüggő.
2018. ápr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igaz barátság még csak nem is létezik. Te most jöttél rá. Javaslom keress valami hobbit, mert nem érdemes emberekre időt és energiát pazarolni.
2018. ápr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
2-es, létezik az, csak te nem érdemelted ki az élettől.
2018. ápr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem most felnőttként sokkal jobbak a barátságaim,mint régen tizenévesen. :) 26/N
2018. ápr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Azta ismerjük egymást?
2018. ápr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akalok vájkálni a magánéletedben, de mivelbántottak meg annyira, h nem tudsz megbocsájtani nekik?

Tudod, van akinek könnyű barátkozni, van akinek kevésbé. Én pl az utolsóba tartozom. Érettségi után a “barátaimmal” szétszéledtünk, nem tartjuk a kapcsolatot már. Egyetem alatt szereztem haverokat, de a rendesebb, nem eljárós viszont “jegyzetvan”os fajtából.

Szerintem, ha annyira megaláztak és rossz emberek, és nem csak túlreagálod, koptasd le őket, egymáson éljék ki a beteges hajlamukat. Inkább legyél egyedül. Menj el edzeni, futni, próbálj valahol ismerkedni, ha igazán fontosnak érzed.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__9273..


(Vannak hozzád hasonló emberek) ((nem az én kérdésem, szóval nem önpromó))

2018. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 évesen ahogy elnézem természetes ezeket a dolgokat érezni, én is pontosan ezeket érzem annak ellenére hogy nem is ismerjük egymást.


Én nem tudom, igazából egy környezet változtatáson gondolkdok mostanában lehet neked is az kéne.


Bár őszintén szólva nem tudom meg e oldja a azokat a gondjaimat ami neked is van, de ezt még nem próbáltam.

2018. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább jobb egyedül lenni, mnt olyanokkal akik megaláznak. És egyébként 25 évesen még bőven van idő barátkozni. Én nagyon nehezen nyitok emberek felé és én is 27 vagyok, de ennek ellenére igyekszem, próbálkozom. És nem eredménytelen. Csak erőt kell venni magán az embernek.
2018. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!