Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzem magam, mit...

Magányosnak érzem magam, mit tehetnék? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja járok az új iskolámba. A régi barátaimtól nagyon messze kerültem, már interneten is ritkán beszélünk. A suliban egy barátnőm van. Annak ellenére hogy próbáltam nyitni az emberek felé és ismerkedni, nem szeretnek (lehet a szimpátiával van a baj) párkapcsolatom nincs, ami nem is zavar, de hiányzik hogy legyen egy társaságom, mint rég. Próbáltam már lógni egy-egy csoporttal itt is (suliban), de egy két embernek mindig meg volt a baja szóval zavarónak éreztem magam. Az is nyilván probléma hogy külföldön vagyok, és igen, nem vagyok tökéletes angolból, de megteszem ami tőlem telik. Nagyon rossz, hogy szünetekben sincs kivel lennem, nem tudom mit tegyek.

2018. ápr. 28. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
szia hány éves vagy?Vagy próbálj meg másik osztályból valakikkel barátkozni én azt csináltam kisebbekkel barátkoztam és voltak is barátnőim a suliban.
2018. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és az itteni rendszerben a 11. évfolyamban lenne a helyem (15-16 évesek) és engem a vizsgák miatt egy évvel lentebb tettek (14-15) és itt évfolyam van, nem osztályok:( köszönöm a választ, megy a zöld kéz:D
2018. ápr. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!