Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha úgy érzed hogy senki...

Ha úgy érzed hogy senki számára nem vagy fontos, főleg egy valaki számára aki neked a mindened, hogyan tűnnél el az életükből? Szó nélkül le lépnél, öngyilkosság? Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ellenségeim, akik számomra nagyon fontosak. Megadnám nekik, ami jár és aztán tűnnék el az életükből.
2018. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mellette már mindenből elegem lenne, gyűjtenék egy kis pénzt, és megindulnék a világnak. Fel az első vonatra, aztán majd lesz valami.
2018. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

öngyilkosság? miért menekülnék el? ennyire nem lennék gyenge


ha az ember akar valamit azért tesz és nem elfut és a könnyebb utat választja


küzdeni kell a céljaink eléréséért!

2018. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne nekem fontos valaki aki engem kutyába se vesz. Az öngyilkossági kísérletet gondolom ijesztgetésnek szánnád. Ez viszont őt igazolná abban az értelemben, hogy nem tart elég értékesnek. Le kell válni az ilyenekről és élni a magad értelmes életét
2018. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Son4of7God ***** válasza:

Az én sztorim.

Négy éve vagyok ilyen helyzetben. Önsajnált, bánat, szánalom, reménytelenség és fájdalom. Heti néhány alkalommal k1nzom magam a múltban elkövetett dolgok miatt. Csak magam hibáztatom és k1nzom. Kedvencem a hevített vassal égetett sebek, de a nyílt seb sózása se rosz opció. Nem arról van szó hogy elvezem, fáj mint a qrva élet, nekem csak a sebhelyek tetszenek amik megmaradnak. Csak azért vagyok ebben a gödörben mert egy gyáva sz@r vagyok ahhoz hogy véget vessek ennek.

Bármit csinálsz a h@l@l jobb az én helyzetemnél.

2020. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!