Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az átkozott életnek? Magányra vagyok kárhoztatva, miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Nem akarok évekig szenvedni ha egyszer felesleges az életem...

2018. máj. 3. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Ne rinyálj, senkit se érdekel!

Tedd a dolgod, tanulj, fejleszd magad és igyekezz a világot jobb hellyé tenni. Ha szerencséd van, közben a saját boldogságod is megtalálod. Tanulj, dolgozz, segíts azoknak akiknek kell.

2018. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. Esetleg ha többet is le írnál hogy mi a gond akkor tudnának segíteni, ha ki akarod panaszkodni magadat írj.
2018. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én is magányra vagyok kárhoztatva. Ez van.
2018. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1

Ez butaság. Folyamatosan segítettem másoknak, mégis rendre kihasználtak. A rászorulóknak is szoktam segíteni, legutoljára köszönet helyett lekurv..., csak tudnám miért.

Engem nem tesz boldoggá többé az, ha másoknak segítek. Továbbá látni, hogy mások kapcsolatban lehetnek, és boldogok nagyon rossz érzéssel tölt el. Fizikailag is szenvedek mert érzem mennyire fáj szó szerint a szívem emiatt, megállás nélkül szorongok...

2018. máj. 3. 16:24
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

Akkor meg magaddal foglalkozz. Rengeteg mindennel el tudod foglalni magad a mindennapjaidban. Tanulj, sportolj, zenélj, soha ne ülj egyhelyben. Ennyi a lényeg, a semmittevést mindig kerüld el. Legyen mindig valami célod, és azon dolgozz. Nem hosszú az élet, de azért elég hosszú. Ha eseményteljes életet élsz (márpedig ez rajtad múlik, hogy megszervezd), akkor arra is jó esélyed van, hogy egy idő után már nem leszel amgányos.

Ne sajnáltasd magad, ne legyél búval bszott, amint mondtam nemcsak hogy senkit nem érdekel, de ráadásul nem is vezet semmi jóra! Tanulj, dolgozz és reménykedj a legjobban. Ez mindannyiunk kötelessége.

2018. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Ne a problémára koncentrálj. Ne azzal foglalkoz, hogy milyen szar neked. Gondolod, hogy a boldog embereknek nincs ezer meg ezer gondja? Gondolod, hogy ők nem attól boldogok, hogy akadályok sokaságát küzdötték le, viszontagságokat tűrtek és nehézségeken estek át? Biztosan érted, hogy miről beszélek.

Ezért tanulj, művelődj. A műveltség nagyon vonzó dolog mások számára, hasznos lehet a munkában és a tanulás egészségesen tartja az elmét.

Dolgozz: a munka nemesít. Az a pénz, ami a Te béred, amiért megdolgoztál, hamisíthatatlan bizonyítéka, hogy a fáradalmak megtérítik magukat. (Persze lehet okosan fáradozni, hogy kevesebb munkával többet keress és fordítva, de most a dolog elvi része a lényeg).

Amíg dolgozol és tanulsz, mindennek előnyét élvezve, van rá esélyed hogy találsz magadnak párt is. Ha nem, ez a te részed, ezt kell eltűrni.

2018. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen, csakhogy hiába nyitok az emberek felé, próbálok pozitív lenni, kedves, ha ezek ellenére mégis taszítom őket. Mintha az lenne a sorsom, hogy mindenki megakarjon tőlem szabadulni.

Nem tudok azon túllépni, hogy nem érdeklem az embereket, nem vagyok fontos senkinek sem.

2018. máj. 3. 16:46
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Akkor vidd lejjebb az egódat. Senkinek sem kell, hogy fontos legyél (bár ha anyádnak se vagy az, akkor elismerem, hogy a baj nem kicsi). Azért tenni kell - aki oktalanul elutasít téged, azzal nem érdemes foglalkozni. Olyan nincs, hogy mindenki elutasítson, előbb-utóbb biztos találkozol olyasvalakivel aki elfogadja, hogy nyitsz felé. Ezt már csak a nagy számok törvénye is bizonyítja - de ahogy mondtadm, ezért tenni kell. Ha eddig nem sikerült, akkor még tovább kell próbálkozni.
2018. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen érzés ha bárki-akár családtag- egy kicsit is szeretne. Sosem mutatott felém senki se szikrányi szeretetet, az elmondásuk alapján mindenkinek csak teher vagyok.
2018. máj. 3. 16:53
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Én akkor se foglak megsajnálni, akárhányszor ismétled el. Elmondtam, mit tanácsolok, őszintén, legnagyobb jóindulatommal adtam tanácsot, hogy a problémád megoldásában segítsek. Ennyit tehettem.
2018. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!