Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetnek barátaim ha ilyen...

Lehetnek barátaim ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
A mostani osztályomban elég magányos vagyok, mert nem azt szeretem mint a többiek. Ők Leiner Laura és ahhoz hasonló könyveket olvasnak, én pedig Rejtő és Böszörményi műveket. Nem szeretem a szaggatott térdű farmerokat sem, már ezért is kritizáltak. Legtöbbször azért piszkálnak mert animéket nézek. Most felvettek egy gimnáziumba, és aggódom, hogy jövőre ott sem lesznek barátaim. Szerezhetek barátokat ha ilyen vagyok, vagy változtassak magamon?

2018. máj. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ez előtt kb 20 éve meg az volt a gáz ha valakinek szakadt volt a ruhája. Azt meg ha valaki tornacipőt hordott volna egyenesen kilőtték volna az űrbe. Ha így nézzük akkor elég furcsaságok történtek a divatba, de persze nem kötelező a tömeg után menni. Mindenki eldöntheti hogy mit akar.
2018. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit nem adtam volna egy ilyen barátért :)
2018. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne változtass, mert az már nem te lennél, és nem éreznéd magad jól. Tudom így sem..., de lehet az új suliban vannak hozzád hasonló emberek. Az nem a te hibád, ha normális életet élsz, és ezt mások nem fogadják el.
2018. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akitelin ***** válasza:
Szia! Igen,lehetnek. Sok animés van. Biztos találsz animéseket a gimiben :D Ezek a gondok ahogy olvasom amúgy, az osztályodra jellemző. Az én osztályomban mindegy milyen ruhát hordasz,senkit se érdekel :D SZerintem ne aggódj azon,hogy lesznek e barátaid :D Hajrá!! :D
2018. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!