Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik velem, nemsokára...

Mi történik velem, nemsokára vége az életemnek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes érzést érzek. Nagyon melankolikus a hangulatom.


Azt hiszem, hogy eljutottam arra a pontra, hogy teljesen kiégtem. Iszonyat fájdalmat érzek belülről, sőt már azt sem, inkább csak valami ürességet.


Ott kint csiripelnek a madarak, süt a Nap, röhögcsélnek az emberek, viszont hihetetlenül távolinak tűnik már az egész és szinte minden hétköznapi szituáció, azt érzem mintha egy más világba lennék már.


Sok mentális problémám van, ami sosem lett kezelve: súlyos depresszió, szociális fóbia, szorongás, kényszerbetegség...


Nem tudom, hogy mi van velem, de már elég régóta így érzek, valamikor erősebb ez az érzés, valamikor gyengébb... Mi ez igazából? Ti mit mondtok erre?


2018. máj. 7. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez az amit meg is neveztél. Depresszió stb. Keress fel egy dokit. Nem tudom hány éves vagy de korodtól függetlenül beszélj erről olyannal aki közel áll hozzád. Szülő, barát stb. Biztosan segítenek :)
2018. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Én is szocfóbiás vagyok. És szintén voltam depressziós. Lány vagy egyébként? Ha gondolod írj üzit.
2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lány.


Ez már nem depresszió nálam szerintem. Ez valami más, valami elmebaj.

2018. máj. 7. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit azért szánalmas ez a lányos hiszti, hogy mindjárt vége az életednek. Nem végső stádiumú rákos vagy, csak egy puhapcs...
2018. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez azért van, mert olyan régóta vagy már depresszióban, és már annyira elmélyültél benne, hogy szinte kizártad magad a boldogságtól, már szinte elfogadtad azt hogy te nem lehetsz boldog.


Túlpörgött ezen az egészen az agyad, a sok fájdalmon.


Nézd úgy a depressziót mint egy szigetet, és a város pedig a jólét.

Néha kis depresszió a szigetre rak, egyedül érzed magad, de ott van közel a város.

Te már annyira messze vagy a várostól azon a szigeten, hogy már tényleg nagyon eltávolodtál a jóléttől, és már úgy érzed hogy lehetetlen hogy a városba juss.


Dolgozz magadon, hogy kijuss onnan.

2018. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Ha esetleg lenne kedved beszélgetni, írhatsz privátban. Depresszióval soha nem küszködtem, de enyhe szociális fóbiám nekem is van, ezért ha megtehetem, akkor soha sehová nem megyek egyedül. Meg alapvetően nagyon visszahúzódó, gátlásos vagyok.
2018. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!