Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit kezdjek az...

Nem tudom mit kezdjek az életemmel olyan egyedül érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van párom mégis nagyon egyedül érzem magam. Egyszerűen nem vagyok boldog nem tudok az lenni. Mostanában az életem semmit nem ér 1 hónapja veszítettem el édesanyámat amit a mai napig nem tudok feldolgozni és elfogadni. Nagyon hiányzik úgy érzem nélküle már nincs értelme az életnek. Nem akarok élni én sem szívem szerint mennék utána. Nagyon félek az élettől és bizonytalan vagyok és nagyon magányos. Mi lehet ez az érzés bennem?
2018. máj. 8. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. Igaz nekem 10 éve halt meg anyukám azòta felnőttem 25 éves vagyok, van párom évek òta együtt vagyunk mégis nagyon magányosnak érzem magam :( neki ott a családja látom hogy támogatják mindenbe nekem meg nincs szinte senkim. Még a barátok is elkoptak az évek alatt mert más városba költöztem. Sokszor már a macskával beszélgetek kinomba pedig minden nap itthon van a párom mégis egyedül érzem magam...
2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan él az édesanyám, de átérzem a magány érzést teljesen. Úgy érzem senki nem ért meg teljesen, csak látnak valamilyennek amilyen nem vagyok, mindenki teljesen máshogy gondolkozik a világ dolgairól, mint én, így nekem is hiába van párom, teljesen más jellem. Ráadasul valahogy mindig engem dobnak is ki, ez sem túl biztató.
2018. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdesnek kereshetnetek egy olyan part aki mellett nem vagytok maganyosak. A gyaszt meg csak idovel fogod tudni feldolgozni, probald elfoglalni magad, hogy addig se azon jarjon az agyad. Hobbi, mozgas, munka, stb.


Amugy sosem ertettem miert jo olyan emberrel egyutt lenni aki mellett egyedul erzed magad. Ezt az erzest szinglikent is at lehet elni es meg idod is tobb jut magadra. Szoval, ha ezt az idot jol hasznalod ki meg jobban is kijohetsz, mint a tarsas magannyal.

2018. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 as ennek több oka is van főként ugye azért érzem magányosnak magam mert a párom egész nap dolgozik és csak este tudunk együtt lenni. Nekem meg az agyam mindig jár és csak gondolkodok. Bármit is csinálok takarítok mosok vagy főzök akkor sem tudok teljesen csak arra koncentrálni.
2018. máj. 9. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nem is mosogatasra gondoltam elfoglaltsag gyanant, hanem valami olyanra amiben oromod leled.
2018. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!