Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? :/

Mit tehetnék? :/

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok és totál egyedül. Dolgozok vhol, de ott az emberek kétszínűek, melóhelyen beszélgettek velem, de ha bejelöltem Őket ismerősnek FAcebookon, nem jelöltek vissza, ha írtam Nekik, olyan semlegesek vtak :(


E miatt már nem barátkozom, csak bemegyek, lenyomom a 8 órát és húzok el.


Van egy saját tulajdonú házam egy falu szélén, e miatt nem igazán szeretnék beköltözni albérletbe/panelba.


A ház körül sok dolgom van, ráadásul egyedül lakom, kocsim van, rengeteg az intézni valóm (bevásárlás, hivatalok, stb.)


Igazából elégedett vagyok azzal amit eddig elértem, van aki hosszú éveket tölt tanulással és még bérletre is alig futja neki, de mégis van egy nagy ára....


Nagyon magányos vagyok. Nincs kihez szólni, nem tudok kivel elmenni sétálni, filmet nézni, esténként még arra sincs lehetőségem hogy vkire ráírjak Facebookon, egyszerűen senkivel se beszélek :/ Ugye munkahelyi barátságok kicsukva, más lehetőségem meg nincsen ismerkedésre.


Mit tegyek? Hogyan tegyek szert 1-2 barátra? :(


2018. máj. 12. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdj el ismerkedni a faluban, vagy vágd sutba az egész falusi létet, költözz be a városba, bulizz, éld a fiatalok (egyetemisták... ebben a korban még simán az lehetnél) életét.


Azt írod a ház körül sok a teendő. A soraidból az világlik (mit világlik???!!!Szikrázik!!!) ki, hogy ezt te unod, hovatovább egyenesen utálod. Ha és amennyiben módod van rá, akkor amint lehet, amit tudod, szabadulj meg tőle, ez nem neked való. Költözz be a városba, és éld a kortársaid bulizós-tanulós, vagy bulizós-dolgozós életét, ennyi!


Vagy nyugodj bele, hogy marad ez a posvány, ami van, és soha semmi nem fog változni a következő X évben. A falu az már csak ilyen. Nem lesznek ott sose megadisco-k, eddig se voltak, ezután se lesznek.

2018. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!