Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tudunk még békülni vele?

Ki tudunk még békülni vele?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, pár hete összevesztem a legjobb lány barátommal, aki szinte a mindent jelenti még most is nekem. De az Nem egy helyen lakunk, de neten letiltott így nem tudok írni neki. Nagyon kétségbe vagyok esve, igaz máskor is volt ilyen, hogy vitában egy rossz szóra hirtelen megsértődött, de akkor 1-2 hét után újra keresett, de most még ennyi idő után sem. Ő jelenti nekem szinte a mindent, senki mással nem érzem közel sem annyira jól magamat, mint vele, a családom nem éppen megértő és segítőkész, de helyettük ő volt az velem. Mióta összevesztem vele, sokszor enyhén depressziós vagyok, néha elég komolyan is. (privátba akár az többet is szívesen elmesélek)

Szerintetek talán keressem meg személyesen, vagy hagyjam amíg ő nem keres engem?



2018. máj. 19. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan fontos, mi értelme lenne halogatni, és ülni a töködön napokig, hátha megkeres? Még jó, hogy kezdeményezz, főleg, hogy ahogy írtad, eddig mindig ő keresett meg, és hetek teltek el.
2018. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lány barát? Nem lehet h már beleszerettèl? Csak az ìràsod alapjàn... Ne vàrj semmit keresd fel, ha ennyire fontos neked!
2018. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De, régebben igen, de idővel kiszerettünk egymásból, az óta már én sem szerettem belé újra.
2018. máj. 19. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:
ha fontos lennél neki keresne ,ha személyesen keresnéd csak rontana valószínű nem akar látni a le írásod alapján,vagy neki nem jelented azt ,enged el majd keres magától ha tényleg fontosnak tart
2018. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
eddig is én kerestem....
2018. máj. 19. 23:49
 6/14 A kérdező kommentje:
és akkor kibékültünk
2018. máj. 19. 23:49
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem le írhatod ha gondolod :)
2018. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ő mondja mindig, hogy srácoknak kell kezdeményezni, így ezért gondoltam hogy jobb személyesen megkeresni.
2018. máj. 20. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:
#9 ez hülyeség! Nem számít a nem,igenis az a jó,ha egy nő kezdemenyező és nem ilyen frigid,sznob,prűd hiszterika.
2018. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eddig is mindent személyesen beszéltük meg vele.
2018. máj. 20. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!