Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk a barátnőmmel, az óta nagyon depressziós lettem, folyton ő jár az eszembe. Már próbáltam több mindent, különféle nyugtató teákat, nem igazán használtak. Néha olyannyira mélyen előjön, hogy semmi jövőképem sincs, meg akarok halni, nélküle semmit sem ér az életem. Mit tegyek?

2018. máj. 20. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte ugyanígy vagyok nem találtam még én se megoldást 19l
2018. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Tekersz egy nagy jointot
2018. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hallgass lélekemelő zenéket, mindig segítenek:


https://www.youtube.com/watch?v=WYeDsa4Tw0c

2018. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vársz, amíg elmúlik. Az ilyen lelki fájdalmakra tényleg csak az idő a megoldás. Addig próbálj sokat aludni. Csinálj valami monoton, odafigyelést nem igénylő munkát, pl. vasalj, vagy pucolj ablakot. Sétálj ki valami vízpartra, és nézd a vadkacsákat. Simogass cicát, kutyát. Sírd ki magad alaposan, míg el nem fogynak a könnyeid. A sportolás is segíthet. Gondolj arra, hogy szeptemberre már sokkal jobb lesz.
2018. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít és ha eltereled valamivel a figyelmed, lekötöd magad valami elfoglaltsággal. Ha beszélgetsz és kibeszéled mit érzel az is tud segíteni.
2018. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!