Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok jóból maradtam már ki?

Sok jóból maradtam már ki?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és sosem volt barátnőm. Ami miatt nagyon szomorú vagyok. Az utcán annyira jó látni amikor fiatalok szeretik egymást, és rossz hogy ez nekem kimaradt.:(

Ráadásul barátaim sincsenek. Nem járok bulizni, életemben kb 10x voltam.


Szerintetek is sok jóból kimaradtam?

22F


2018. máj. 22. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt így nem lehet megmondani. Valószínű, hogy néhány jó élményből már kimaradtál, de ez nem jelenti azt, hogy ki is fogsz továbbra is. Ismerkedj, járj emberek közé, legyél nyitott és érezd jól magad. Semmiről nem maradtál még le.
2018. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos kimaradtál élményekből, de még most is fiatal vagy, ott van előtted még az egész élet, hogy élményeket szerezzél.


Az egész csak fejben dől el.


Barátokat szeretnél? Fogod magad és kimozdulsz, ismerkedsz, aztán lesznek barátaid.


Barátnőt szeretnél? Fogod magad és kimozdulsz, ismerkedsz, aztán lesz barátnőd.


Erről szól az élet. Kell valami? Dolgozz meg érte.


Persze van néhány kivétel, de azok is csak erősítik a "szabályt".

2018. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Legalábbis nekem nem. :(
2018. máj. 22. 11:33
 4/10 anonim ***** válasza:
De, hogy fáj neked az, ami meg sem történt? Nem értem. Én nekem sincsenek barátaim élőben, barátnőm sincs és nem is lesz, bulizni nem voltam soha és esélytelen, hogy akárcsak egyszer is elmenjek. Ilyenekből szerencsére kimaradok. De ott van nekem a hobbim, az edzés, keresek embereket, akikkel tudnék együtt edzeni, nekem ez ad élményt és ez elég is. Nem is kell több. De igazából nekem nem fáj az, amiről nem tudom, hogy milyen. Nem értem, hogy te ezt, hogy csinálod. 🤔 Mindenesetre, ha nem tetszik a jelenlegi életed, akkor változtass rajta.
2018. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, de engem annyira nem zavar a magány. Vagy belép majd valaki az életembe vagy nem. :) 17/L
2018. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Legalábbis nekem nem. :("


Kérdező, senki sem mondta, hogy egyszerű változni.

Viszont ha nincsen valami olyan betegséged, ami ténylegesen hátráltat téged abban, hogy kapcsolatokat építs másokkal, akkor csak egy rinyagép vagy, mert nem vagy képes felelősséget vállalni saját magadért és tenni azért, hogy később jobb legyen neked.

2018. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés, amire akkor is ezt válaszolnám, hogy 75 éves lennél: NEM!


Hogy miért, na azt lenne hosszú kifejteni, mert egy életfilozófiát kéne veled megértetnem. :)

Talán te magad is megtalálod a választ a miértre...

2018. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok nő és nekem sem volt barátom(barom udvarlóim igen, akik elfelejtik a randit, mert két napig hánytak a buli után, meg akiknek csak egy egyéjszakás kalandra kellettem volna).

Barátaim szintén nincsenek. Miért? Mert 14 éves korom óta, amikor az első ideg összeroppanást kaptam magántanuló voltam, majd 16 évesen abbahagytam a sulit és levelezőn tanultam. Soha nem mozdulok ki, a munkám is olyan, amit itthonról végzek. Nem járok sehova, vásárlást is online intézem. Itthon van egy futópadom meg egy macskám és ennyi. Így élek. És ez így is fog maradni, ha nem változtatok, amire viszont nem bírom rászedni magam.

Buli? Ne hülyéskedj, életemben nem is láttam semmiféle szórakozó helyet.

Sok jóból maradtunk-e ki? Biztosan, ezt már sosem fogjuk megtudni, mivel nem tudhatod, hogy ami másnak az élet, az neked nem-e kínszenvedés. Vagy ami másnak tökéletesen besikerül, az neked nem sül-e el szarul.

Mindenesetre sok sikert a továbbiakban.

2018. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én életemben 1x voltam bulizni, azt is utáltam.


Ha pesti vagy, írj - nekem sincsen senkim.

25f

2018. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is valami ilyesmi van, pacsi :D

18F


Komolyan mondom, csinálni kéne egy FB csoportot:

"Az élettelenek csoportja", vagy a

"A magány ellen közösen" stb. cím alatt.


Olyan sokmindenre van csoport/közösség, legyen az Lada/Trabant/sport...

Vagy hülyeséget mondanék? o.O

2018. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!