Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan hozzátartozód, aki...

Van olyan hozzátartozód, aki ha nem lenne már, te sem tudnál tovább élni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Nincs.


Nem azért mert nem szerettem a hozzátartozóimat. Egy hozzátartozóm halála nekem is nagyon fájna, de az élet megy tovább és inkább az élő családtagjaimmal foglalkozok.

2018. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nincs. Sajnos már eltemettem mindenkit, de az élet megy tovább.

Gyerekeim nincsenek, már csak egy nagybátyámról gondoskodom, de ő is már 81 éves.

Sokáig hittem azt, hogy nem lehet túlélni pl. a szülők elvesztését, de amikor eljön az a nap, mindig kap az ember elég erőt a túléléshez.

2018. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, és öngyilkos lett. Sokáig azt hittem meghalok a hiányától, ő volt a kapaszkodóm az életben, akivel mindent megbeszéltem, feltétel nélkül szerettük egymást, folyton beszéltünk, tartottuk a kapcsolatot, találkoztunk.

Eltelt pár év a halála óta de úgy érzem már nem vagyok ugyanaz az ember, valami meghalt bennem azóta, folyamatosan érzem a hiányát, nem múlik az üresség amit hátrahagyott. Egy időben teljesen megvadultam, jóformán fejjel mentem a falnak, leamortizáltam sok emberi kapcsolatomat, teljesen kifordultam magamból. Aztán csillapodott ez a dolog, lenyugodtam, most már csak csendes fájdalmat, haragot és csalódottságot érzek.

N

2018. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekeim és a férjem. Nem tudom, hogyan lehetne túlélni az ő elvesztésüket, de tuti, becsavarodnék. Persze anyukám is megviselne, de az “természetes”, hogy ő előttem fog elmenni. De ha a lányaim... azt tuti nem tudnám ép ésszel végigcsinálni.
2018. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szenes43 ***** válasza:
61%
Nejem nélkül nehezen élnék tovább,mivel segítségével megyek orvoshoz,ő váltja ki a gyógyszereimet,bevásárol,főz,mos rám.50 éve élünk egymás mellett s most is a közösen épített családi házban lakunk. Egy nyugdíjból kérdés hogy fent tudnám e tartani mert nekünk is jönnek a sárga csekkek. Télen fával fűtünk,de egyre kevésbé tudok neki ebben segíteni,fűrészelni s hasogatni.
2018. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vigyázni kell rájuk nagyon, én anyukám elvesztését nem tudnám feldolgozni.

Ha nem is tennék magammal valami rosszat, az egészségem biztos olyan állapotba kerülne, hogy nincs tovább.

2018. máj. 26. 08:46
 7/11 anonim ***** válasza:

A vőlegényem.


Nyilván tudnék utána is élni, de hogy évekig nem néznék férfira - ha egyáltalán valamikor is igen -, az biztos.


Rengetegt ad, érzelmileg, biztonságban érzem magam vele, tisztel, becsül, megért, meghallgat, és az ágyban is 100% passzolunk.

2018. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs olyan van, akinek a halála után tudnék igazán éélni
2018. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Nincs. Az élet megy tovább.
2018. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen a párom.ő a mindenem az eggyetlen akire számithatok.csak ő van nekem.de sajnos elfogom őt vesziteni :/ nem tudom utánna mi lesz velem de be fogokbcsavarodni az tuti.pedig szeretnék vele családot alapitani es szeretnék vele közös jövőt.
2018. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!