Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok magányos farkas?

Miért vagyok magányos farkas?

Figyelt kérdés
Senkim nincs akivel igazán jóba lennék...anyámmal és a pasijával is hadilábon állok...mit tegyek?

2018. máj. 26. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

En is az vagyok.

Mindig is az voltam.

30L

2018. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uccsó lányként nehezen vagy farkas
2018. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor en maganyos Viragszal vagyok 😄😉
2018. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nöstény farkasok nincsenek?


Szerintem gondold át.

2018. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha örökre a 4 fal kötött tartózkodsz,úgy nehéz lesz.
2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem olvadtál be a tömegbe

Merted megélni a saját egyéniséged, de akkor egyedül

Mert érzékeny vagy, és hogy ne bántsanak; ha valakinek nem egyezik a véleménye veled valamiben, és így védted magad; mert "ha egyedül vagyok, tuti nem bánt senki"- elvet követed; mert fontos neked magad körül a béke. Nem merted megkockáztatni, hogy esetleg nem szeretnek, kiközösítenek; bántást kapsz, úgyhogy inkább egyedül elvonultál, minthogy felvegyél egy álarcot, és olyan legyél mindenképpen, amilyennek mások akarhatnak téged látni, de az fájna, mert magaddal szembe mennél, mert az nem te vagy. Szerintem te egy őszinte ember lehetsz; azt meg sokan lehetnek talán, akik nem tolerálják; még ha nincs is így, akarhatja biztosra menve ettől magát védeni az ember. Hogy inkább még lehetőséged se adjunk, tutira senki ne bántson, mert nagyon sérülékeny vagyok. Valaki meg csak talán téged szürke, unalmas kisegérnek tart, mert nem vagy olyan nagy partiarc.

2018. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatalmas pacsi az utolsónak.

Nagyok szépen leirta.

2018. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!