Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Folytonos szomorúság?

Folytonos szomorúság?

Figyelt kérdés

Állandóan bánatos vagyok, mindig egyedül érzem magam. Van pár haverom, de barátaim nincsenek. A lányokkal egyáltalán nem találom meg a közös hangot, csak fiúkkal barátkozom, ezért szoktam is kapni 1-2 csípősebb megjegyzést. Rocker vagyok, ami szintén nem vonzz sok embert, de ez nem érdekel, ezen nem szeretnék változtatni. A családi helyzetem se olyan rózsás, sokat veszekszünk itthon, és szüleimmel szinte semmit nem tudok megbeszélni, ami nem segít sokat..

Szoktam bántani is magam, hogy elnyomjam a bánatom és a depresszióm.

Ki szeretnék lábalni a helyzetből, csak nem tudom hogy hogyan.

16/L



2018. máj. 26. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak van tán valami olyan az életben, amit szeretsz csinálni, ami boldoggá tesz. Arra kell ráfeszülni, nem azzal foglalkozni, hogy mi az ami szar.
2018. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a korban ez nem ritka, majd ha középsulis leszel, eltávolodsz a szüleidtől, új közegbe kerülsz, más lesz. Én életem is megváltozott, amikor középiskolás lettem, jobb távol tanulni a szüleidtől!
2018. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már gimis vagyok.
2018. máj. 26. 22:23
 4/5 anonim válasza:
Kezdj el valamivel igazán foglalkozni, ha van valami ami érdekel egy kicsit is, zenélj vagy írj vagy rajzolj, járj el valami foglalkozásra akár egy jóga óra a helyi művelődési házba :D az idősek fel tudnak dobni, és hallgass power metalt mert attól tuti fel fogsz pörögni meg visszajön az életkedved. Szeresd hogy élhetsz meg egészséges vagy es erőltesd magad programokra a haverjaiddal lehet nyitottabbak lennének az emberek ha te is nyitottabb lennél. Szüleid meg nehéz ügy, nehéz kor nekik is ha a gyerek kamasz, majd megértik vagy nem tom bonyolultak a felnőttek. És ne legyen akkora a baj hogy bántsd magad, csak egy kis mozgosításra van szükséged mások nem tudják megoldani a gondjaid, sz*rd le a dolgokat amik bántanak. (társadalomkritikát meg nem írok, de ha elengeded magad másokkal is jól tudod érezni magad) menj többet napra, egyél olvadt csokit, meg vicces sztend áposok nézegetése segít. Meg a C vitamin is mindenre jó amúgy meg.
2018. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak 16 vagy, az olvasottak alapján megválogatod kivel beszélsz, nem csak random barmokkal. A rock/metál sok embernek bejön, nekem is. Csaj vagy 16, gondold is meg kivel beszélsz kivel nem. Ha meg nincsenek igazi barátok az nem azért van mert te vagy a rossz, hanem az emberek a rosszak! Ha nem fogadnak el sokan vagy ilyesmi szard le.. De ne vagdosd te is magad.
2018. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!