Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kimenni a házból, de muszáj az iskola miatt. Amíg otthon vagyok, mondhatni minden rendben. Festegetek, sorozatokat nézek, eszegetek egy keveset, meg alszok. Itthon most már csak ritkán kínoznak a szuicid gondolatok. Azonban mikor ki kell lépnem a házból és bemenni a városba (nem feltétlen suliba, lehet ez egy baráti program, akármi) akkor teljesen elveszettnek érzem magam. Utálom az embereket, meg akarok halni. Máson nem is kattog az agyam, csak azon, hogy megölök pár embert aztán magamat. Minden egyes lépés nehezemre esik. Mindig úgy érzem magam, mintha nem léteznék. Akármennyit alszok, ugyan olyan álmos vagyok. 12 óra alvás után mikor felkelek, az ugyan olyan, mintha 5 óra után kelnék fel. Egy időben naponta többször is sírtam, sírógörcseim is voltak.De most már nem tudok sírni se. Felhalmoztam egy csomó gyógyszert a szekrényemben. Félek, hogy megteszem. És (tudom, hogy "gáz") de vagdosom magam. Segítsen valaki, mem bírom már. Szeretnék meghalni.

2018. jún. 4. 19:44
 1/5 anonim válasza:
81%

Szia! Szerintem egyszerűen te nem olyan ember vagy aki az összes idejét kint tölti inkább behúzódsz a lakásodba és úgy pihensz. Ezzel semmi baj sincsen. Meg kell tanulnod kezelni az érzést hogy nem szereted más emberek társaságát de attól még ugyanolyan értékes leszel. Kérd a szüleid és pszichológus segítségét. Sokan érzik ezt így csak nem beszélnek róla, magukba fojtják és ebből lesz a baj. Ha otthon érzed jól magadat akkor maradj otthon! Becsüld meg az életedet és tartsd magad annyira hogy nem dobod el magadtól az életet. SEMMIKÉPPEN NE ÖLD MEG MAGAD! Biztos vagyok benne hogy vannak emberek akiknek sokkal rosszabb sorsuk van és mégis élni akarnak. NE TEDD!

Remélem minden rendeződik, kiismered az érzéseidet, megtanulod kezelni a szomorúságot, és értékelni a boldog pillanatokat. :)

2018. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Tarts ki, idővel jobb lesz!
2018. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia. Én ugyanilyen vagyok :D (csak nem vagdosom magam)

Ne öld meg magad ezért... hidd el idővel jobb lesz, próbálj meg a barátaiddal menni a városba, nekem ez segít ha van aki elkísér.

2018. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paradicsom77 válasza:
2018. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Semmiképpen se gondolj ezekre a dolgokra!!! Beszélj valakivel, aki segíthet, és akiben megbízhatsz. Ha már úgy érzed, hogy nincs kiút, akkor még mindig van valaki, aki segíthet neked..: Isten. Higyj nekem. Nekem már nagyon sok mindenben segített. Nézz meg néhány keresztény filmet, imádkozz. Ő adott nekünk valamit, az életet, egy csodás ajándékot. Ne dobd el magadtól!!! Inkább fedezd fel az apró örömöket, akkor is, ha úgy látod, olyan nincs is. Remélem meggondolod magad, és azt is, hogy segíthettem.
2018. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!