Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az életemből,...

Elegem van az életemből, egyedül vagyok! Se barátaim, se barátnő, csak a családom van,20 éves vagyok és nincs boldogság az életemben, nem vagyok boldog, olykor depressziós tüneteket érzek, de nem tudok erről beszélni senkivel?

Figyelt kérdés
.

2018. jún. 15. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel! Én is hasonló helyzetben vagyok, és azzal biztatom saját magam, hogy egyszer úgyis jobb lesz. Piszkosul fiatal vagy, tengernyi lehetőség áll előtted, csak ne legyél makacs, és merj változni.
2018. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
40%

És mit teszel azért, hogy ez változzon?

Egyedül te tehetsz azért, hogy legyenek barátaid. Onnantól meg a problémáidat is meg tudod beszélni velük.

2018. jún. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A családdal is meg tudod beszėlni a problėmáid. A családod az mindig ott lesz. Akkor is, amikor a barátok, szerelem nem... Láthatod, most is ott van. Ismerkedj olyanokkal akiknek hasonló ėrdeklődėsi körük van mint neked, szerezhetsz barátokat ės lehet hamar kialakul egy szorosabb barátság is. Akár szefekem is. Nem vagy lemaradva semmiről 20 ėvesen.
2018. jún. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van akinek még családja sincsen.
2018. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár egy idegen vagyok számodra, de ha szeretnéd valakinek kiönteni a lelkedet írhatsz nyugodtan. :)
2018. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!