Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Elegem van az életemből, egyedül vagyok! Se barátaim, se barátnő, csak a családom van,20 éves vagyok és nincs boldogság az életemben, nem vagyok boldog, olykor depressziós tüneteket érzek, de nem tudok erről beszélni senkivel?

.

Kérdések hasonló témákban: család, barátnő, barát, depresszió

2018. jún. 15. 00:14  Privát üzenet  

A válaszok
Fel a fejjel! Én is hasonló helyzetben vagyok, és azzal biztatom saját magam, hogy egyszer úgyis jobb lesz. Piszkosul fiatal vagy, tengernyi lehetőség áll előtted, csak ne legyél makacs, és merj változni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jún. 15. 00:26 Privát üzenet
Fish1 nevű felhasználó válasza:

És mit teszel azért, hogy ez változzon?

Egyedül te tehetsz azért, hogy legyenek barátaid. Onnantól meg a problémáidat is meg tudod beszélni velük.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. jún. 15. 03:17 Privát üzenet
A családdal is meg tudod beszėlni a problėmáid. A családod az mindig ott lesz. Akkor is, amikor a barátok, szerelem nem... Láthatod, most is ott van. Ismerkedj olyanokkal akiknek hasonló ėrdeklődėsi körük van mint neked, szerezhetsz barátokat ės lehet hamar kialakul egy szorosabb barátság is. Akár szefekem is. Nem vagy lemaradva semmiről 20 ėvesen.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. jún. 15. 03:42 Privát üzenet
Van akinek még családja sincsen.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. jún. 15. 08:04 Privát üzenet
Bár egy idegen vagyok számodra, de ha szeretnéd valakinek kiönteni a lelkedet írhatsz nyugodtan. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. jún. 15. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy ideig boldog egy adott személy és azután mintha depressziós lenne, mi a neve ennek a betegségnek?
Milyen érzés lehet az élet egy olyan embernek aki nem depressziós?
Nem köt le semmi sem? Nem tesz semmi sem boldoggá mit csináljak? Depressziós lennék?
Miért van az, ha nekem jó kedvem van, mindenki más dühös, hisztis, depressziós, és amikor ezek velem történnek, akkor mindenki más jól van én nem számítok?
Mit tegyek, hogy ne legyek depressziós?
Miér nem zavar ha szomorú vagyok? (bővebben lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!