Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik kivonulnak a társadalomból és remeteként élik az életüket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kikre gondolsz?

Egy erdőben egyedül élő szakállas mosdatlan hajléktalanra,vagy aki dolgozik,mindene meg van,csak éppen egyedül él otthon(?)

2018. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dolgozó, tanult ember, aki vesz/épít magának egy házat a hegyekbe és ott él, a társadalomtól leszakadva, önfenntartó életmóddal.
2018. jún. 15. 19:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Tehát aki régen dolgozott, csak már megelégelte a munkát és ezért váltott.
2018. jún. 15. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jó nekem. Nem a hegyekben élek, nem is remeteként, de igyekszem a lehető legkevesebbet emberekkel együtt lenni. Senki nem ugat bele, hogy mit csinálok, mivel már nem kell dolgoznom. Nem taposnak le a buszon, mivel mindenhová bicajjal járok. Nem csal meg a nőm, mivel nincs. De azért nem vagyok neandervölgyi, látod netem is van.
2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai világot elnézve teljesen megérteném.

Ha otthoni munkával meg tud élni,vagy valamiért sok pénze van,igaza van,én is ezt tenném.Ahogy írták előttem is,nem taposnak el a buszon,stb...

Sok ember szeret egyedül lenni,nincs ebben semmi különös,nem mindenki igényli az állandó blablablát,meg a sok sok embert.

Én pl beszereznék egy két jó arc állatkát,csinálnék terepasztalt,vagy kerti vasutat,tök jól el lennék,persze néha el kell menni vásárolni meg ilyenek,de annyi éppen elég lenne az emberekből.

Nézz meg egy indiai személyvonatot,lassan az egész világon az lesz,ki a fütyinek van erre szüksége,tömeg,szmog ,szemét hegyek,bedugult városok,kamionoktól hemzsegő életveszélyes utak,stb...

2018. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy igazuk van, és aki megteheti, az tegye is. Ez a mai társadalom rossz, mert mindenki csak a másik leigázásán van rajta, és nem csodálkozom, hogy sok embernek a hócipője van már az egésszel, és inkább elvonul. Azonban hagyni kellene őket élni, mert fennáll a veszélye, hogy egypár elvetemült ponthogy rájuk szállnak máshol is, hiába próbálja magát megvédeni. "Élni és élni hagyni."
2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok. Nincsenek milliárdjaim, a titkom az, hogy nem veszek olyasmit, amire nincs szükségem. Ha az ember kihagyja a flancolást, menőzést, shopingolást, meglepően kevés pénzből ki lehet jönni.
2018. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem és csodálom őket, nem tudom én meg tudnám-e tenni ezt a lépést, ugyanis a kaja nem csak úgy terem, főleg télen. Ha meg bevásárolni boltba megy, az nekem már nem számít remetének. Meg egy csomó kérdés felvetődik, mi van az adóival, meg főleg a TB-vel amit kötelező fizetni, ha megbetegszik, mondjuk egy vakbélgyulladás el is viszi?
2018. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!