Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki aki ilyen...

Van még valaki aki ilyen szinten magányos?

Figyelt kérdés

Se barátnők se párkapcsolat.Csak a családom van nekem.Nagyon önbizalomhiányos vagyok de szeretnék mmegváltozni.Most,hogy elkezdődött a nyári szünet minden csak rosszab lesz.Látni ahogy mások mindig a barátaikkal meg a szerelmükkel vannak és rakosgatják fel a képeket az Instagramra meg a Facebookra.Ha meglátok egy szerelmespárt az utcán legszívesebben elsírnám magamat,mert attól félek,hogy én örökre egyedül maradok.Nem sajnálom másoktól a boldogságot,mert minden ember megérdemli,hogy szeressék csak nekem ezt nagyon rossz látni.Nem tudom hogyan tereljem el a figyelmemet ezekről a gondolatokról.

18L



2018. jún. 20. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mitől vagy önbizalomhiányos? Ha szeretnéd, beszélgetek veled privátban.
2018. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Ne depizz mar, rossz olvasni bąszki
2018. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Gondolj bele abba,hogy másnak 100x rosszabb ebben a percben pl. Afrikában az éhező kisgyereknek bár lassan nem kell Afrikába menni...sőt! Hidd el most ez a legnagyobb problémád,de sokszor vissza fogod sírni az életben,amikor nagyobb nehézségek várnak. A te problémád az,hogy nincsenek barátaid,hát szerezz beszélgess ismerkedj,lépj ki a vilagba. ☺
2018. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Instára rakj fel valami idézetet a szingliségről, biztos lesznek akik rádírnak
2018. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban élsz ? Gondolom nem egy borsodi zsákfaluban ahol 100an laknak...keresd fel az osztálytársaid hátha.Ha pedig kapcsolatra vágysz esetleg próbáld meg a netes társkeresőket hátha :/
2018. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz szimpi embereknél, de úgy, hogy elrejtd a depizős oldaladat! Sajnos az önsajnálást magadban kell tartanod, mert induló kapcsolatoknál a másik félben nagyon sok negatív dologra ad következtetést


Szóval ismerkedés lehetőségét meg kell teremtened. Új hobbikon keresztül pl. Akár fizetős. Diákmunkák duplán jók, hiszen pénzt is keresel vele 🙂

Szóval érdeklődj a lehetőségekről, és ne félj megismerni másokat!

2018. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Én szívesen beszélgetnék veled.

18l

2018. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért kellene magában tartania, hogy magányos?

Felőlem bárki, akivel ismerkedek nyugodtan elmondhatja. Értékelem az őszinteséget és nem jár érte semmi negatív következmény.

23f

2018. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezzel energiát vonunk el a másiktól, áldozatnak állítjuk be magunkat. Első benyomásnál ez katasztrofális általában, mert az emberek nem szeretnek energiát fektetni felszínes ismerőseikbe, csak barátaikba. Te egy kivétel vagy, és figyelembe tudod venni, hogy a nyavalygós része az nem önmaga egy embernek, és kész vagy így is megismerni. Az emberek többsége nem ilyen... csak azt élvezik, ha valaki kezdeményez náluk, érdeklődik, és ha kaptak ilyen módon energiát, azt tudják utána többszörösen visszaadni :)
2018. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

Nyugodtan írj nekem, ha szeretnél.

20L

2018. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!