Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mièrt hiszik azt sokan, hogy...

Mièrt hiszik azt sokan, hogy akinek van munkahelye annak barátai is lesznek?

Figyelt kérdés

Nekem van munkám, de sajna barátaim azok nincsenek :(


23/F


2018. jún. 22. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Saját tapasztalatukból szokták azt hinni. Mert ott kénytelenek együtt lenni és együtt dolgozni és unalomból is barátok szoktak lenni. Persze azért nem mindenki mindenkivel. Van olyan is hogy munkahelyen nem, de felmondás után évek múlva meg már haverok lesznek.
2018. jún. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát figyi... Vendéglátós vagyok és elég sok emberrel lettem jóba, némelyikük már már barátom is. Persze más a vendéglátás, mint egy gyári robotmunka ahol az ember nyolcosztályosokkal kénytelen összezárva lenni!
2018. jún. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

#2: Szerintem ez szakmától és mentalilástól is függ. A vendéglátást egy pörgő, laza (nem fizikailag, beállítottságilag) szakmának képzelem el. Ott főként extrovertáltak dolgoznak, egész nap emberek között vannak és könnyebben ismerkednek, haverkodnak, amikből barátságok lesznek.

De egy normális embernek nehéz pl. egy irodai környezetbe beilleszkedni, ha nem pletykálkodik és áskálódik más ellen.

Vagy egy olyan szakmunkásnak, akinek a napi témája nem a sör, foci és dugás lenne.

Vagy egy buszvezetőnek, aki egész nap egyedül dolgozik.

Lássuk be: azért nem egyszerű barátokat szerezni a legtöbb munkahelyen.

2018. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#3, nehéz lett volna még több sztereotípiát felsorolni...

A munkahelyen lehet ismerkedni, barátkozni. De az munkahelyi bartáság csak.

Egyéne válogatja mennyire lesz komoly

2018. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberektol fugg, ha nem vagytok nyitottak es csak a munka tart ossze, ha akkor nem is lesz baratsag.
2018. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én egy gyárban dolgozom, próbáltam ismerkedni, de nagyon nagy a rivalizáció, akiket normálisnak gondoltam, kiderült, hogy nem azok :/
2018. jún. 22. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Én munkahelyre melózni járok, nem barátkozni :)


Néha egy-egy sör a kollégákkal, de ennyi.

2018. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3: De szépen megfogalmaztad :) Teljesen igaz minden szavad. Én is dolgoztam a vendéglátásban, ahol mindig pörgés volt, a kollégák jófejek, lazák, közvetlenek voltak, én is szereztem ott barátokat.

Dolgoztam irodában is nők között. Minden nap gyomorgörccsel jártam be, mivel én voltam az új, nem fogadtak be, lelkileg teljesen kikészitettek. esélytelen volt barátkozni.

igaziból társaság függő is a dolog..

23N

2018. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!