Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetett vna ez máskèppen is? :'/

Lehetett vna ez máskèppen is? :'/

Figyelt kérdés

23 èves srác vagyok, nincsen senkim.


Nincsenek barátaim, soha nem voltak.

Tavaly rossz társaságba keveredtem, rendőrsègi ügyek, verekedèsek lettek belőle. Mindenki lenèz azóta :(


Rosszul szocializálódtam, nem tudok kivel kimozdulni, nem tudok kivel filmezni, mèg beszèlgető partnerem sincsen. Az estèim magányosak :'(

Facebookon senki se jelöl vissza ismerősnek :'(


Már elterveztem, hogy mikor, hogyan vetek vèget ennek az egèsznek, mert ez nem èlet :(


Lehetett vna ez máskèppen is? :'(


2018. jún. 27. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetett volna
2018. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak lehetett volna, de még lehet is másképpen. Az írásod alapján nem tűnsz értelmetlennek se rossz indulatúnak ha ilyen társaságba keveredtél is valószínűleg azért mert kalandra és társaságra vágytál.


Ha keresel valamilyen (akár diák) melót, leváltod a régi ismerőseid. Veszel új ruhákat magadnak és új ismerősökre teszel szert a munkahelyen akkor hamar beindulna a társasági életed. Egyszerűen csak azt a normális stílusod mutasd kifele amit itt is megtudtál mutatni.


Ha meg nem jelölnek vissza facebookon az a legkevesebb. Ott a legtöbb ember gyanakvó és felületes(en viselkedik). Előbb élőben ismerd meg őket, ha érdemesek rá. Sok sikert

2018. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Facebook nem ismerkedésre való, csak kapcsolattartásra használható.


Szerintem te nagyon unatkozol.

Menj el dolgozni valamit, mellette csinálj egy képzést, amivel értelmes fizetésed lehet!

Keress hobbit! Leginkább sportokat. Addig se lesz időd-energiád ilyen marhaságokon agyalni, mint amit itt most előadsz. Túrázás biciklizés, úszás... ezeket lehet egyedül is.

2018. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Killakikitt- Lehettem volna című számát ajánlom figyelmedbe. 23 éves vagy, fiatal, előtted az élet. Csak szedd össze magad.
2018. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, bármely nap bármelyik percében lehet változtatni. Mindig újra lehet kezdeni. Ha 23 vagy, előtted az élet, a világ. Kezdj el dolgozni - ne csak munkát, ami kitölti az idődet, de úgy értem, kezdj el dolgozni magadon, a jövődön. Állj a saját lábadra. A saját boldogságodért te magad vagy a felelős. Keress új társaságot - esetleg új városban. És ha találtál új embereket, ne titkold el a múltad - mondd el, hogy változol, lehet, hogy valaki ugyanebben a helyzetben van, és éppen segítesz neki. Lehetett volna másképpen, de a jövőnek nem kell így kinéznie. Csakis rajtad áll, hogy fog kinézni.
2018. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!