Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha gyűlölök...

Mit tegyek, ha gyűlölök kilépni a lakásból és emberek közé menni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen taszítanak, mert tahó bunkó a többségük. A munkahelyemre még elmegyek, de ott is nagyon rossz, annyi bőven elég belőlük. :(

2018. júl. 10. 16:02
 1/7 Whitewolf19 ***** válasza:
Próbálj nyugodtabb helyre menni.. az sem jó ha a 4 fal között vagy csak szabad idődbe.. ki kellene menni a természetbe.. gyalog vagy bringával.. meg esetleg valamit sportolj.. tudom, van akinek nehéz a többség között lenni.. keresd fel azt aki normális.. az ember valamennyire társas lény.. valakinek elég 1-2 jó társ..
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A természetben szoktam túrázni, azt szeretem én is.
2018. júl. 10. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Meg kéne nézni, hogy mi okozza.

Meg tudsz-e nekik bocsátani, el tudod-e fogadni a bunkókat. Te vagy-e túl érzékeny, vagy tényleg nem elviselhető a viselkedésük?

2018. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Introvertàltabb vagy az átlagnàl. Ennyi.

Nincs ezzel semmi baj. Én se szeretek kimozdulni. Régebben volt, hogy meló után beugrottam a LIDL-be venni ezt azt, ez addig tartott míg ki nem derült, hogy egy régi ismerős ott dolgozik. Pàrszor találkoztam vele, azóta nem járok oda, nem kell nekem az a kellemetlen, semmit mondó beszélgetés.. régen se ismertük egymást túl jól, most annyita se, nincs is miről dumálnunk, tök kínos az egész :D

Foglald le magad otthon valamivel vagy menj olyan helyre ahol kevesen vannak vagy egyáltalán nincsenek is ott emberek. Munkahellyel én is így voltam de már megszoktam, akkor van probléma ha az ottani konfort zónámból ki kell lépnem. Elmenni xy-hoz szerszàmot kérni stb.

Ez egy ilyen dolog, ne érezd emiatt rosszul magad, mi ilyenek vagyunk :)


Üdv a klubban ;)


24F

2018. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem egy kicsit megnyugtat, vagy vicces lesz számodra, hogy én még a boltba sem vagyok néha képes elmenni. Nem kell, hogy ismerjek bárkit is, egyszerűen nagyon szorongó alkat vagyok és vannak olyan hangulataim, hogy ha kimegyek folyton az pörög az agyamban, hogy fú ez is biztos egy szarnak néz, az biztos undorítónak tart, biztos furán járok stb. nagyobbnál nagyobb baromságok. Nálam ez az érzés erősebb magam felé, hogy bénának tartom magamat, de az is ott van mellette kisebb részt, hogy az átlagos hozzáállását az embereknek nagyon intoleránsnak gondolom. Tudom, hogy elcsépelt, de az ilyen emberek pont ugyan ezért kb. fél perc múlva azt se tudják, hogy ott voltál, és gondoltak rólad valamit. Meg ha így taszítanak de egyébként szeretsz kint lenni, túrázni, akkor nem hiszem, hogy erőltetned kellene, hogy ne érezd, hogy taszítanak, nem kell a bunkó embereket vonzónak tartani. Viszont azon nem árt szerintem elfilozofálni kicsit, hogy fordított helyzetben lehet, hogy egy olyan ember jön veled szemben, aki szintén bizalmatlan/ megbántották stb. és egy teljesen ártatlan gesztust tesz, amiből rögtön a rosszra következtetsz, az neki is elég rossz. De nyilván ezek csak feltételezések. Tényleg menj olyan helyre akkor, ami nincs tömve emberekkel, én is így szoktam. :)
2018. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos a legtobb ember mar unja az eletet de can rengeteg aranyos es eletbidam ember is :))
2018. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.


Heti egyszer bemegyek a munkahelyre, nekem az pont elég :), itthnoról dolgozom freelancerként.


Ha épp nincs más munka, akkor cicákra vigyázok, vagy kutyusra, esetleg megrendelésre sütök ezt-azt.


Utálom a sok embert, kerülgetni őket, van pár bunkó, beszélnek. A gyerekek ordibálnak, zizegnek, fellöknek, pfj :D


Túrázni, úszni járok vagy előveszek egy könyvet, leülök a folypartra egy kis zugba ha van és olvasok. Angolozok, ilyesmi.

2018. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!