Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szánalmas vagyok? Ez szerintet...

Szánalmas vagyok? Ez szerintetek gáz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátaim lemorzsolódtak, már úgy ahogy már túl tettem magam rajta bár volt pár éjszakám, amikor emiatt sírva aludtam el. Megszoktam, hogy bizonyos témàkról egy adott barátommal tudtam beszélni és most egy olyan hír jött abban a témában, ami számomra hatalmad öröm és akkor gondoltam fú most megosztom a barátommal.. aztán realizáltam, hogy basszus.. nekem már nincsenek is barátaim.. nem tudom kivel megosztani ezt a kis csepp örömömet sem. És ez most kicsit szíven ütött... egy fórumon feldobtam témának de az azért másabb.. na mindegy..

2018. júl. 10. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az. Érthető az egész. Én is így vagyok.. Nincsenek már barátaim, és sokszor jó lenne el mondani dolgokat valakinek, de nincs. Keresed a lehetőségeket de nem olyan. Tudom.

Hátha idővel találsz valakit :) ne add fel.

2018. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hah, egy cipőben járunk.


Nemrég érettségiztem aztán elmentem külföldre dolgozni, majd szeptemberben viszajöttem tanulni(egyetem).

Miközben külföldön voltam, csak facen írtunk, ott is csak akkor amikor én kezdeményeztem. Amikor hozajöttem felhoztam hogy találkozhatnánk vagy valami. Na abbol se lett semmi xD Ráuntam és azóta (lassan egy éve) nem is beszéltünk. Mivel egy introvertált személyiség vagyok nagyon megviselt a dolog (depresszió stb.)...


De aztán lettek új barátaim, szóval szerintem előbb vagy utóbb te is találsz új barátokat. Ha magányosnak érzed magad csatlakoz különböző facebook csoportokhoz és ott biztos találsz barátokat :) nemlesznek olyanok mint a régiek, nade na...


Minden jót! :)

2018. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nagyon régóta nincs egy barátom sem. Nem is emlékszem mikor tudtam legutóbb valakivel önfeledten, felszabadultan beszélgetni. Egy ideje már hozzászoktam a magányhoz, de néha mégis úgy hiányzik valaki, akivel beszélgethetnék.
2018. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas.Azt hiszem itt elég sok hasonló problémával küzdő ember van...

Nekem vannak "barátnak" nevezett ismerőseim, ami annyit takar hogy suliidőben beszélek velük...és ennyi. A nyár maga az unalom.

2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elszomorít, hogy ennyien vagyunk ilyen helyzetben.. köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2018. júl. 10. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel. Nagyon sokáig még kerestem őket, futottam utánuk, mikor már pontosan tudtam, hogy ez a veszett fejsze nyele, akkor is. Borasztóan fájt, hogy nekem sokkal többet jelentettek ezek az emberek, mint én nekik, én nem tudtam csak úgy továbblépni az együtt megélt éveink után.

Aztán jött 1-2 magányos év, amíg azt gondoltam, soha többé senkit nem fogok magamhoz közel engedni, minek, úgyis elárul majd. Aztán lettek olyan barátaim, akikkel ugyanannyira vagyunk fontosak egymásnak, ugyanúgy keressük egymást évek óta, ott voltunk egymásnak a szarban akkor is, ha nagy távolság volt köztünk fizikailag.

Szóval nem, nem vagy szánalmas, és kitartás, lesznek még neked is igazi barátaid :)

2018. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az egy is több mint a semmi, jobb mint ha kamu barátok lennének. Én nem hogy megosztani nem tudok jó híreket, jó hírek sincsenek. Ha legalább egy valaki van akkor azzal foglalkozz, jobb mint ha sok kamu hülyével beszélgetnél
2018. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!