Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt gyakorin olyan ember...

Van itt gyakorin olyan ember aki kigyògyult klinikai depressziobol?

Figyelt kérdés
a kerdesem az lenne hogy hatott e a gyogyszeres kezeles ? tudna e tanacsokat adni valaki privatban ?

#mentális betegség #doki #klinikaidepresszio
2018. júl. 11. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem mentem el gyógyszeres kezelésre, nem hittem benne. Meg úgy általában mindig is a munkában hiszek.


De amúgy valószínűleg jobb gyógyszerrel. Helyre kell állítani az agy kémiáját.


Tehát az igazság a mettő között van. Kemény munka önmagadért, és a gyógyszert pedig ugródeszkának kell használni hozzá.


Nem is jó a gyógyszer név erre. Mondanék valami jobbat, de hülye vagyok ehhez. Szóval nem gyógyít meg, csak ha elkezdesz tenni magadért, akkor kis előnyt ad a munkádhoz.

2018. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bipoláris is ér?

És nem, nem a gyógyszer hozott ki belőle... pontosabban majdnem az összes gyógyszer csak brutálisan rontott a helyzeten.

2018. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen 2 évig szedtem egy bizonyos gyógyszert már nem emlékszem a nevére, viszont volt egy furcsa mellékhatása, mégpedig az hogy kezelés alatt egy jó ideig nem éreztem se szomorúságot, se örömöt se gyűlöletet egyszerűen abszolút semmi iránt nem tudtam érezni semmit


Igazából szóba sem tudom foglalni azt az állapotot leginkább egy üres tojásként tudnám jellemezni

2018. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!