Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell ennyire egyedül...

Miért kell ennyire egyedül lennem? Miért taszítok el mindenkit?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt barátnőm és igaziból kapcsolatom se. A sulim 90%-a fiú szóval kb nem is beszélgetek lányokkal. Van pár barátom az osztályban velük úgy elvagyok de nem az-az igazi bármit megbeszélünk barátság, inkább haverok. De most, hogy itt a nyár rengeteg szabadidő, nem csinálok semmit így nagyon egyedül érzem magam mert már az a kevés napi beszélgetés és kapcsolat az emberekkel sincs meg:// Őszintén meg mondom egy barátnőre vágyom, egy emberre mellém akivel lehet beszélgetni, most nyáron is el lehet menni bárhova, lehet közös élményeket szerezni és jól eltölteni ezt a sok szabadidőt:/ Már egy ideje így érzek de mivel nincs valami nagy tapasztalatom lányokkal így nem tudom mit kéne tennem. Nem vagyok az a bulizós, nem szoktunk eljárni sehova csak az osztálytársaim áthívnak néha magukhoz és akkor elvagyunk de ott is csak mi vagyunk nem lehet ismerkedni, máshova meg nem megyünk el, egyedül meg nem fogok elmenni bulizni. Csak mikor járok be és jövök haza suliból találkozom lányokkal és most lehet hülyének néztek de sokszor elképzelem, hogy együtt vagyunk és milyen boldogak lennénk, de leszólítani nem merem soha, nem vagyok az a magabiztos srác:/ (lehet hülyének nézni meg nevetni de ez a helyzet, sajnálom nem vagyunk egyformák)

Kicsit írok magamról, hogy legyen egy képetek rólam hátha kiderül mi a baj velem. Elég alacsony vagyok olyan 162cm és viszonylag vékony, nagyjából 50 kiló (nagyon rég óta sportolok foci,röpi de mindig is ilyen voltam) 1 éve az osztálytársammal eljárok kondizni nem olyan rendszerűen csak egy kis szinten tartás meg erőnlét miatt is. Mivel nincs rajtam felesleg így kevés edzés mellett is jól látszik, hogy edzem (nem akarok olyan izomagy lenni csak pár kilót felszedni) Barna a hajam és a szemem is, a hajam világos a szemem inkább sötétbarna és szemüveges is vagyok. Haverok azt mondják kedves és humoros vagyok, én szerintem még elég türelmes és nyugodt vagyok, nem igazán lehet kihozni a sodromból, érdeklődő vagyok és vidám :) Ami talán negatív, hogy sokszor csendes vagyok (ez embertől és társaságtól függ) lusta is vagyok és néha flegma ha rossz a kedvem.

Most, hogy van egy leírás rólam nagyjából ismertek ennek tükrében miért nincs senkim?(Lehet nem próbálkozom de nem is érzem, hogy a lányok bámulnának vagy bármi jelet is adnának, hogy tetszem nekik) Volt már pár lány akivel beszélgettem facebookon és valahogy a végén soha nem jött össze semmi, volt amelyikkel 1 hónap beszélgetés után(napi több órát is) és nem akart találkozni velem.(mert neki most nem kell kapcsolat) Eléggé tanácstalan vagyok, nem tudom bennem van-e a hiba vagy miért kerül mindenki? Legtöbb osztálytársamnak van barátnője egyik haverom azt mondta azért nincs barátnőm mert nem ismernek igazán és hogy én jófej srác vagyok, csak nem adnak nekem egy esélyt. Hát igen kb csak miattuk nem csavarodtam még be, ha nem tartanák bennem a lelket én nem tudnom mit csinálnék.

Szóval eléggé tanácstalan vagyok és már nem tudtam ezt magamban tartani ezért kicsit kiírtam magamból és hátha valaki tud segíteni rajtam vagy van valaki hasonló helyzetben esetleg aki ugyan így érez és neki is ezekre lenne szüksége az most írhat:)

18/F,BP



2018. júl. 14. 15:22
 1/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem nincsen veled semmi baj :) én nagyon is örülnék egy ilyen aranyos fiúnak, lehet azért nem mernek közeledni a lányok mert úgy gondolják úgysem lenne esélyük vagy biztos van barátnőd. Menj oda bátran ha tetszik egy lány! Sok rossz nem sülhet ki belőle szerintem! :)
2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom egyszerűen nem tudom elképzelni, nem is szemeznek kacsintanak bámulnak semmi, így vakon nem merek oda menni ha látnám bármi jelét esetleg... de kedvesek a szavaid köszönöm, hogy így gondolod:)
2018. júl. 14. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Társkereső esetleg?
2018. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy 18 évesen ilyenen hogy lehet problémázni. Majd lesz, ne aggódj
2018. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek sajnos jó tapasztalataim velük, nem olyan emberek vannak ott akikre én vágynék. Nagyon rossz ott a mentalitás és magasak az igényei is az ott lévő lányoknak, mivel ha te nem vagy tökéletes testű és szépfiú arcú akkor hanyagolni fognak mert úgy is jönni fog neki egy tökéletes, egy lány kényelmesen válogathat és nekem ez a mentalitás nem tetszik:/ Már eleve a felállás se, hogy a csajok kipakolják oda magukat és a pasik meg válogatnak mint a húspiacon:/ (de lehet csak én vagyok ezen az állásponton) Meg én inkább kicsit visszafogott vagyok, nem hiszem ez passzolna az ott lévőekkel...


Szerintem 18 évesen ez nem ciki, ha az érezzük, hogy kell magunk mellé egy társ akivel ellehetne lenni és élvezni az életet. Szerintem megérdemeljük mi is ebben a korban az örömöt. Főleg, hogy vannak akik 15 évesen már többet is megtapasztaltak ennél. A "majd lesz ne aggódj" -tól meg a falra tudnék menni, ezt még ha lánynak mondod oké, de én fiúként várhatok az idők végezetéig, hogy egy lány leszólítson vagy valami. Nem hiszem, hogy ez valakinek is segített volna...


Függetlenül elég tanácstalan vagyok, higgyétek el sok mindennel próbálkoztam mint mondtam régóta küzdök ezzel a problémával de valahogy semmi sem jött össze, így megpróbálom megosztani ezt veletek hátha valami lesz belőle...

2018. júl. 14. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerkednék lanyokkal, 21f,baranya
2018. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!