Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Múlt héten írtam üzenetet egy...

Múlt héten írtam üzenetet egy lánynak facebookon akit személyesen ismerek. Igaz ismerősnek nem jelöltem be. Van még rá esély hogy írni fog szerintetek, vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Kirakott egy posztot hogy külföldön nyaral,én abban bízom hogy a barátaival van most elfoglalva de ha hazajön írni fog nekem
2018. júl. 15. 09:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy az ismerőse, akkor a levelet az egyéb mappába teszi, amit nagyon kevesen szoktak megnézni.

Én is kb. évente.


Szóval az is lehet, hogy nem is látta. Jelöld be, ha elfogadja akkor tuti látni fogja, mert jelzi neki a fb.

2018. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
de kap róla értesítést, hogy fel akarod venni vele a kapcsolatot. vagy ez beállítás kérdése? máskor azt mondanám, egy hét után nem valószínű, de lehet, hogy nyaral. nekem volt, hogy írtam egy fiúnak, látta is, ismerősöm is, de nem válaszolt egy hétig, ráírtam, hogy látom, a javaslatom nem túl népszerű. elnézést kért, mondta, hogy de, csak pont olyankor kapta meg, amikor nem tudott válaszolni aztán elfelejtette. szóval bármi lehet.
2018. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
És miért nem jelölted be akkor már..? -.-'
2018. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igazatok van be kell jelölnöm mert így várhatom hogy visszaírjon
2018. júl. 15. 20:38
 5/39 anonim ***** válasza:
Facebookon ismerkedni nem túl jó dolog. Így, hogy külföldön van oké. De ha lehet inkább személyesen próbálkozz. Nem csipkelődésből mondom, a csajok tényleg jobb szeretik ha élőben próbálkoznak náluk. Sok sikert haver :)
2018. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó csak az a baj hogy sem a számát nem tudom sem azt hol lakik,sem azt hogy hol dolgozik.Régen találkoztam vele de szerencsére a facebookon megtaláltam.Már egy hete azt várom hogy visszaírjon
2018. júl. 15. 22:10
 7/39 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismerősöd addig valószínűleg csak az Engedélykérések mappába teszi neki az üzenetet, ahol nem nagyon észrevehető.
2018. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nyomd be nyugodtan, előrébb leszel, ha visszajelöl.
2018. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Bejelöltem fél órája de eddig még semmi:(
2018. júl. 19. 08:24
 10/39 anonim ***** válasza:
Naaa, visszaírt? :)
2018. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!