Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek, hogy telik...

Magányos emberek, hogy telik a napotok? (kort és nemet is ha lehet)

Figyelt kérdés
mit csináltok egésznap igy nyáron?
2018. júl. 15. 17:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Kissé unalmasan, főleg neten lógok és elmék ide-oda. Semmi komoly, naponta ugyanaz a mókuskerék, barát, társ nélkül. F36.
2018. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Vb nezes 24 L
2018. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap dolgozom, olyankor meló után haza jövök, ha elintézem a kisebb nagyobb dolgokat utána netezek, játszok, filmezek.


24F

2018. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Általában itthon vagyok, a szobámban. Filmeket, Youtube videókat nézek, zenét hallgatok, néha olvasok stb. Most nyáron időnként kimozdulok a szüleimmel erre-arra, de a szürke hétköznapok elég unalmasan telnek és nincs senki, akivel legalább 1-2 órát eltölthetnék, sétálhatnánk a városban vagy valami hasonló. 17/L
2018. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Strandoltam rokonokkal. Persze jó dolog, de nem erre a társaságra vágyom
2018. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Unalmasan. Egyedül egy séta vagy mozi nem izgalmas. Elég gáz amikor a sorban állok a moziban és én vagyok ott egyedül csak.

Itthon meg netezés, zene , filmnézés.

Ennyi.


26/L

2018. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Én is a vb-t néztem leginkább az eddigiekben. Mellette a neten olvasgatok, vagy ha találok egy jó könyvet, akkor azt. Elég sz..r tud lenni így egyedül... :( 18/F
2018. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nekem is unalmas lenne az élet. Ezért színessé és tartalmassá szoktam tenni. Például holnap is elindulok a Duna menti kerékpárúton Bécsbe, régen láttam ott a vidámparkot meg a város kerékpárútjain görkorin száguldozó életvidám embereket. Imádom látni hogy még a 70 éves is görkorizik vagy akár nagyobb távokat tesz meg biciklivel mint én. Otthon meg internetezek, meg jó zenéket hallgatok a YouTube-on. Valamint tervezgetek nagyobb utakat, ami nem fog unalmas lenni.

Van is egy mondás: Élj úgy, hogy ha a végén lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végig nézned!

50/F

2018. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Jelenleg én is vb-t nézek, youtube videókat, olvasgatni szoktam még, meg tanulnom kéne majd a képzés miatt, amire járok. De jobb lenne inkább barátokkal lógni valamerre :/ 28N
2018. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Unatkozom leginkább, filmet nézek vagy sorozatokat. De szívesen kimozdulnék már ha lenne kivel:S Itt a nyár csomó program és senki, akivel lehetne ilyenekre menni://

18/F

2018. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!