Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, nincs iskola nem tudok mit kezdeni magammal barátaim csak olyanok vannak akikkel hétvégén inni lehet hétköznap mivel az átmeneti munka helyemen nincs hely nem csinálok semmit, ma szerda van eddig egyszer sem mozdultam ki a ház ajtaján. Nincs kivel sehova menni mert mindenki akit ismerek vagy dolgozik vagy ugyan azt csinalja mint en.

Lassan már a szobámbol se szivesen jovok ki


2018. júl. 18. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kertben nincs semmi tennivaló?

Tök mindegy,hogy mi az de legalàbb lefoglalod magad.

2018. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nincsen kertünk

itt csak egy betonozott parkolo van

2018. júl. 18. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj ki a legközelebbi játszótérre street workout-olni


Lehet hogy járnak mások is és lehetnek új pajtásaid


Nem feltétlenül kell 10-esével húzódzkodni elég valami kezdő gyakorlat, a lényeg az ott töltött idő és a testmozgás amitől javulhat az önbizalmad és jobb kedvre derülhetsz

2018. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Introvertrált személyiség vagyok ha nincs bennem alkohol szoval én random nem tudok oda menni csak ugy street workoutolni
2018. júl. 18. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ezzel a helyzettel küzdök én is, én is próbálkozom de a haverok szétszóródtak, nyaralás meg meló senki sem ér rá. Jelentkeztem én is melózni remélem felvesznek:) De attól még én is keresnék valakit aki ráér és el lehetne vele lenni ebben a végtelen hosszú nyárban:) 18/F,BP
2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például, válassz ki egy számodra szimpatikus ráérős, otthon ülős barátot, látogasd meg, aztán rángasd ki, mozogjatok, sétáljatok, üljetek be valahova. Esetleg szedj össze egy pár fős társaságot, akikkel, ha mást nem is, legalább össze tudtok ülni néha egy kávét meginni, dumálni, sörözni, kimenni a városba, ilyesmi. :) igazából teljesen meg tudlak érteni, hogy nehéz mozdulni, én is mondhatom magamra, hogy introvertált vagyok, nem igazán szeretek szórakozóhelyekre járni, idegen emberek közé menni, csak nagyon ritkán teszem, de ettől függetlenül szeretem jól érezni magam, szeretem kiengedni a gőzt hétvégén, úgyhogy ilyenkor vagy én, vagy valaki más összehoz egy házibulit, kertipartyt, vagy csak egy laza teraszra kiülős, dumálgatós-sörözgetős estét. Jó dolog a nyugalom, szeretek egyedül lenni, de legalább hétvégente nem árt társasági életet élni, mert ha egyszer magadba fordulsz, onnan rohadt nehéz visszajönni.
2018. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!