Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találjak barátokat, mi...

Hol találjak barátokat, mi legyen a célom?

Figyelt kérdés

Úristen most jöttem rá hogy nincsenek barátaim..

Most értem el az életben az a pontot hogy már nemérdekel semmi,magányosnak érzem magam,nincsenek céljaim

Sokáig abban a hitben voltam hogy kívülállónak jó lenni ..de rádöbbentem hogy mégsem

Emberek,akik mának éltek tudnátok tanácsokat adni??



2018. júl. 23. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat bárhol taláhatsz. És ha visszaolvasod a kérdésed,rájössz máris van egy célod.
2018. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen az a célód, hogy cölibátust fogadsz
2018. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elég durván át kell formálnod a gondolataidat, kezd azzal hogy milyen volt amikor totál jól érezted magad a bőrödben, milyen gondolataid voltak akkor és próbáld replikálni azokat az érzéseket


meditáció!

2018. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ,fiú ,lány?
2018. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Iskolába jársz még?

Hány éves vagy, ez attól is függ szerintem, mert ha most azt mondom hogy menj el a játszóházban akkor lehet nem a te korcsoportod. Fontos lenne tudni a korodat és a nemed.

Én pl. Bárkivel jól éltünk beszélgetni barátkozni. Vannak internetes barátaim akikkel anitalkon ismerkedtem meg és vannak a suliból és kolibol barátaim akikkel rendszeresen találkozom is.

2018. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5

*Eltudok

*Anotalk

2018. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!