Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol lehet barátkoz...

Szerintetek hol lehet barátkozni introvertált, szociális szorongással ''megáldott'', visszahúzódó emberekkel?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy ilyen csoport és együtt nem mennénk ki a 4 fal közül soha.
2018. júl. 24. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valahol biztosan, én a magam részéről nem vágyok tásaságra. Világéletemben ilyen voltam, most is valamikor éve elején megkezdtem egy barátságot valakivel aki ismerek régóta, ígértem hogy majd keresem aztán azóta sem kerestem, ez van.
2018. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt biztos találsz!
2018. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Ok nem akarnak baratkozni
2018. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Itt a neten😂

Anno 2003-2005 webtalikon is inkább visszahúzodott a társaság 80% a virtuális térbe

2018. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, najó nem ennyire én vágyom arra, hogy majd néha kimozduljunk együtt sétáljunk kézenfogva a leendőbelimmel ilyesmik. Jelenleg én se szeretek nagyon kimozdulni de nekem most benne van az is, hogy nincs kivel. Szerintem sokkal másabb lenne ha találnék valaki. De ezt nem tudom biztosra, attól is függ ő milyen lesz. Mindenesetre én nyitott vagyok "váltani" extrovertáltá (ha ez lehetséges, szerintem sok idővel vagy elhatározással lehetséges)

18/F

2018. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19:02 ez nem feltétlenül igaz. Hiszen én is ilyen vagyok, mégis szeretnék barátkozni. Furcsa kettősség van bennem. Ha kimozdulok és emberek között vagyok alig várom, hogy hazaérjek. Ha otthon vagyok akkor meg szeretnék mászkálni valakivel erre arra, meg rohadtul egyedül érzem magam. Szóval ja. Nem egyszerű.
2018. júl. 24. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem itt nagy eséllyel találsz ilyen személyt. Többek között én is megfelelek a fent említett kritériumoknak, szóval ha van kedved, írj nyugodtan. 17/L
2018. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Itt. Mennyi idős vagy?
2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Neten leginkább


Én is ebben a cipőben járok, habár azt mondom hogy figyeljük meg ketten mennyire találékony a csapat :D


Én most direkt nem írok senkinek sem de kérek Mindenkit sok szeretettel aki barátkozni szeretne hogy írjon rám és dumáljunk kicsit :D

2018. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 vagyok és az F/19 lemaradt :D

Hopp

2018. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!