Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki érzi még úgy, hogy pont ma...

Ki érzi még úgy, hogy pont ma őrült meg?

Figyelt kérdés
Minden szép lány nyaral a tengerparton, de nélküled. Minden jó pasi éppen most hajt fel egy üveg baracklevet a hegycsúcson, de nem Te vagy a barátnője, nem Te vagy ott mellette. Csak ülsz a szobában és a szerelmedre gondolsz aki sohasem lesz a tiéd. Meleg van, az idő nem múlik, egy rohad dinnye sincs a hűtőben. Sírhatnékod van de inkább ordítanál a nagy büdös semmibe, vagy fel a felhők közé hátha ölébe esik onnan egy akármi. Férfi vagyok, de most kicsit lánynak érzem magam. Ha pedig lány lennék kételkednék benne, hogy tényleg az vagyok...
2018. júl. 25. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Én jól érzem magam mostanában.

Álmos vagyok talán picit, emiatt flameltem picit lolban, de ezen kívül nem őrültem meg.

2018. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én. De komolyan. " Elvágyom innen messze. Nem egy másik városba, nem is egy másik országba, hanem egyenest a halálba."
2018. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs szerelmem. :) / :(

De ma igazán jó napom volt. Mostanában sikerült kilábalni a rossz hangulatomból.

2018. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"Minden szép lány nyaral a tengerparton, de nélküled. "

Basszus, most komolyan nem láthatom a sok szép lányt? Nem láthatom azt a magamutogatós, felszínes pofájukat?

Nem hallgathatom, ahogy arról beszélnek ki kivel dugatja meg magát mindennap? A francba, pedig ez lett volna az álmom.


Attól hogy ők szépek, és lányok, még nem jelenti azt hogy bármi jó származik abból ha velük lóg az ember.

Túlságosan pozitívnak látod azt amit nem kaphatsz meg.

2018. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok napom ilyen😅 a mai is
2018. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én már sokkal hamarabb és többször is megőrültem az egyedülléttől. A nyár nagy részét itthon töltöttem/töltöm, nincs kivel kimozdulnom, a szüleim nem érnek rá, barátságok kialakítására meg képtelen vagyok. Valójában nem is az én világom ez a bandázgatás, csak néha nagyon tudnék örülni legalább egy embernek, akivel tudnék beszélgetni, elmenni egyet sétálni. 17/L
2018. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs szerelmem, de próbálok nem álmodozni, vagy fantáziálni arról, akit még nem is ismerek.

Vörösmarty Mihály így írta: "Ábrandozás az élet megrontója, mely, kancsalul, festett egekbe néz."


Legalább dinnyém van...

2018. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Es kit érdekel?? Menj el otthonról mozdulj ki, keress valami hobbit és foglald el magad. Mellesleg ha idősebb leszel már nem fog érdekelni ez az egész meglasd.
2018. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sokan vannak így. Hogy érted hogy épp ma? Hány éves vagy?
2018. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sárgadinnyém van, de tökízű.
2018. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!