Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is beletörődött már, hogy...

Más is beletörődött már, hogy sosem lesz senkije?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 23:18
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Igen:(
2018. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Rabszolgám még lehet.
2018. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Légyszi kort is írjatok és nemet.
2018. júl. 25. 23:19
 4/40 A kérdező kommentje:
Mi van??! Kettes??
2018. júl. 25. 23:20
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Én már bele. Amúgy hozzá lehet szokni 5-10 év után. Főleg ha halálos beteg az ember, és nem ez a legnagyobb gondja + már ideje sincs ilyesmin rágódni. 44/F
2018. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Szeretnék halálos beteg lenni inkább.. mint így éljek! Valahogy nem akadok lelki társra, nem tudom miért. Már nem is fogok 99 százalék, hogy így maradok egyedül.
2018. júl. 25. 23:26
 7/40 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

És Te miért nem írtál nemet és kort kedves kérdező?


Sok megoldás létezik, a nyugdíjasklubtól kezdve bizonyos egyetemista lányokig, akiknek kell a pénz a bulikra meg a fesztiválokra és mindig jó meleg az ágyuk. Csak tudnod kell mik a lehetőségek és azok közül melyiket válaszd.

2018. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el az se jobb ha van valakid, de nem szeret kutyába se vesz kihasznál és megcsal. 1000x rosszabb érzés ha egy világ omlik benned össze amint megtudod a szörnyű igazságot, arról az emberről akit te a legjobban szerettél a világon és mindent megtettél érte. Leírhatatlanul sz a r, kimondhatatlan fájdalom amihez képest a magány csak egy hétvégi kirándulás. Rájössz arra hogy mennyi időt, pénzt, energiát öltél egy olyan emberbe akibe nem kellett volna, és helyette kereshetted volna azt aki érdemes rá vagy boldog lehettél volna egyedül.

Anno én is a magány tengerében fuldokoltam, majd mielőtt végképp elmerültem volna utolsó erőmből végül is partot értem. De egy cseppet se úgy alakultak a dolgok mint az az ember elgondolja vagy szeretné. Hiszen magán kívül lesz még valaki akivel kalkulálni kell, és ha nincs szerencséd olyat fogsz ki aki belülről öl meg és csinál ki.

Ettől függetlenül ne csüggedj, ha nagyon akarod neked is lehet valakid. Csak jól válaszd meg és ne hagyd hogy elnyomjon és uralkodjon rajtad. NE LEGYÉL BALFAS MINT ÉN VOLTAM, ÁLLJ KI MAGADÉRT, SZERESD ÉS TARTSD MAGAD TISZTELETBEN. És ha megtalálod azt aki önmagadért szeret és olyannak amilyen vagy akkor boldogok lesztek egy életen át. Sok sikert barátom.

2018. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Már egy ideje így érzek, az egész nyaramat így töltötöm, egyedül a 4 fal között :/ pedig tudom hogy ez nem normális de nincs senki aki kihúzna ebből. Ha lenne egy ember aki szeret és én is tudnám szeretni, akivel lehetne komoly dolgokról beszélni, megértene, lehetne sétálgatni, közös programokra menni ilynek. Nem unatkoznék ennyire és kihúzna már ebből a magányból :/

18/F

2018. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!