Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik olyanok magányosak mint...

Akik olyanok magányosak mint én azok hol találják meg a párjukat?

Figyelt kérdés

Ma azon gondolkodtam (mivel elég sokat unatkozom így van időm elmélyedni a gondolataimban, egyébként szeretem ezt csinálni) hogy tuti vannak olyan emberek mint én, akik ugyan így egyedül vannak és ugyan így egy párról ábrándoznak. Namármost ha magamból indulok ki (és ebből a helyzetből ahol jelenleg vagyok) tehát alig mozdulok ki és nem is igazán találkozok emberekkel (igaziból fiú orientált suliba járok ott sincs alkalmam ismerkedni) akkor hogyan találom meg álmaim lányát? Most jöhetnek a paraszt kommentek "menj ki az utcára" de bárcsak ez ilyen egyszerű lenne :D Amúgy mikor suliba járok, olyan napi 1 óra és 1 vissza nyilván pásztázom ki figyel és ki bámul vagy valami de nem veszem észre, hogy bármi is lenne. Pedig én sok lányt nézek meg próbálok így utalgatni de semmi viszonzás :( Ezért is gondolkodtam el, hogy lennie kell olyan embernek mint én. Nem lehetek egyedül ilyen problémával.

Tehát hol találhatnának egymásra az ilyen emberek? Az ilyen emberek mint én nem regisztrálnak fel ilyen társkeresőkre mert félénkek. De igaziból a sóvárgáson kívül nem nagyon erőltetem meg magam ennek érdekében, hogy legyen is valakim. Igen lehet megint oltani "Ne itt sajnáltasd magad, szedd össze magad és menj ki" De annyira ráfeszülni és erőltetni sem lehet, én igaziból eddig nem is paráztam emiatt de már érzem, hogy ez nem mehet így sokáig. Néha járkálok egyedül a belvárosban, a környéken de igaziból nagyon nehéz, mert az ilyen visszahúzódó, csendes emberek nem mernek kimozdulni, de nekünk is kell a társaság, egy ember akit közzel engedünk magunkhoz aki szeret és viszont szerethetjük. Elég nehéz ezt annak megérteni aki nincs hasonló helyzetben de remélem megtalálja a kérdésem a megfelelő embereket :)

A kérdés lényege szóval az, a hozzám hasonló emberek mit tesznek? Hol próbálnak sorstársat vagy olyan embert keresni mint ők? Mit tesztek?



2018. júl. 28. 21:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan csónakban evezünk. Én is introvertál személyiség vagyok, nem szeretek ismerkedni, mert félénk vagyok. Én csak azt tudom tenni, hogy az interneten próbálok barátságokat alakítani, mert itt alapjáraton nekem könnyebben megy a beszélgetés, nem érzem magam annyira kínosan stb. Viszont sajnos ez sem sokat segített, nem nagyon találtam még embereket. Van az iskolából 3 közeli barátom, de azok valamiért önszántukból nem keresnek, leginkább egymással lógnak. Én még azt tudom ajánlani, hogy keresel csoportokat - akár interneten - ahol ilyen típusú emberek szeretnének ismerkedni, mint te vagy én. Sajnos ennyit tudtam mondani, pedig én is rengeteget gondolkodom ezen,(elmélkedős típus vagyok) hogy hogyan tudnám ezt valahogy megoldani.


Lány

2018. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az oldalt ugyan nem ismerkedésre találták ki, meggyőződésem, hogy itt is lehet értelmes, normális embereket találni. Én valószínűleg hozzád hasonló lehetek, csak lányban, viszont én egyedül sem merek nagyon menni sehova se, kivétel ez alól néhány rövidebb útszakasz. :D Élőben mindig meggyűlik a bajom a beszélgetéssel és a kommunikációval, mert szörnyen gátlásos vagyok és nem igazán tudok feloldódni emberek között, még az osztálytársaim körében is szorongok már 3 éve. Úgy gondolom, hogy én valószínűleg interneten fogom megtalálni a páromat valahol, csak azt nem tudom hol keressem.
2018. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok


2. válaszolónak: Egyébként én azon gondolkodtam, hogy összeszedhetnék néhány embert és úgy csinálnék egy kisebb csoportot, ahol lehetne beszélgetni ès ismerkedni, csak nem találtam senkit sem, akit ez érdekelne

2018. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Én adok egy lehetőséget és ha ti is úgy gondoljátok, akkor szívesen beszélgetek veletek, a 3-al egyet értek!
2018. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
A 3-al egyet értek, csak nem tudom hogy akarod kivitelezni??
2018. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Egyelőre ez nagyon nehéz dió, mert ahogyan Te is nagyon jól észrevetted, a többiek is ugyanúgy vannak vele mint Te, ugyanúgy csak kóborolnak vagy idősebbek kóborolnak és isznak egyedül a városban. Jó lenne kifejezetten ilyen embereknek egy speciális társkereső ami segít leküzdeni a gátlásokat. Gondolom rajta és igyekszem majd létrehozni egy ilyet mivel tudok programozni, ezzel akinek van ötlete kérem írja meg privátban, köszönöm! Úgy tűnik budapesti vagy, esetleg jövő héten hétvégén próbálj meg kimenni kicsit a Szabadság hídra, lesz ott egy nagy buli és bárki részt vehet rajta, hátha ott esetleg horogra akad valaki. De ha nem is, akkor is emberek között leszel...
2018. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

#1. #3. válaszoló vagyok


Úgy gondoltam, hogy esetleg valamelyik közösségi oldalon lehetne a csoport. Nektek az megfelelne?

2018. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Huh, nagyon jók a kommentek köszönöm, hogy ilyen aktívak és segítőkészek vagytok. Nem is gondoltam ennyi hasonló ember van mint én.

Ez az oldal ötlet elég jó, csak a neve se mindegy, én nem szeretem ezeket a szakszavakat meg ami így külső szemmel negatívan hangzik tehát ne az legyen a neve "Magányos embereknek társkereső csoport" vagy valami ilyen egyértelmű. De ez csak egy tipp eléggé szégyenlős vagyok nem akarom hogy az ismerőseim furának tartsanak ha pl facen vagy valahol csinálnák ilyen csoportot. De támogatom mindenképpen :)

2018. júl. 28. 21:42
 9/34 anonim ***** válasza:

Privát csoportra gondoltam, ott nem kell bejelölnünk egymást, de egyébként szeretnék majd létrehozni egy nyilvánosat, ahol akárki beléphet. Szerintem ez biztos megkönnyítené az ilyen típusú emberek helyzetét. Nagyon szeretnék nekik segíteni


#1 válaszoló

2018. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Van ez a Chatzy nevű oldal, ott szoktak ilyesmiket csinálni innen. Aztán meg szokták osztani, hogy mindenki csatlakozhasson aki akar.
2018. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!