Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki nehezen viseli a magányt,...

Aki nehezen viseli a magányt, mit tesz ellene? Egyáltalán van valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés
Ha az emberek elutasítóak, és az ismerkedés nem opció. Ilyen szituációra gondolok.

2018. aug. 3. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalod magad valamivel. Játszol, futsz, sorozatozol, szerzel valamilyen hobbit, ami leköt.
2018. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

hosszútávon, egy idő után nem ér semmit

2018. aug. 3. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Kisállat tartás bevált terápia. Nem mondom, hogy 100%-osan megoldja a magányt, de sokat segít, és lefoglal.
2018. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de a hobbyk egy jelentős része hosszú távra szól, szóval ezt nem is értem :D Ki kezd el sportolni fél évig, aztán hagyja abba. Plusz nem egy lehetőség van, váltogathatod őket, ha te ilyen gyorsan rájuk unsz.
2018. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a magányt, szeretethiányt a hobbik nem feledtetik el. Ha szerelmespárokat látok, akaratlanul is elönt a magány érzete.
2018. aug. 3. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező úgy érthette, hogy a sport addig foglal le míg épp csinálja az ember. Azért javasoltam az állatot, mert az mindig ott van és mindig foglalkozni kell vele. Én néha sírok, de mindig jót tesz mikor a cicám odabújik hozzám. Reggel gondolkodni sincs időm a saját nyomoromon, mikor jönnek reggelit kérni, almot kell tisztítani stb.
2018. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a problémád, hogy nincs párod, akkor nem hobbit kell keresni, hanem partnert.
2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én pl beletörődök
2018. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs gyógymód.

Mindig x nap után rosszul leszek és kérdezem miért nem tud senki sem velem lenni. Ez ilyen.

2018. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki kiír egy ilyen kérdést, az nem kiskutyára meg hobbira vágyik, hanem embertársra. Tehát a kérdés az, hogy ha az ismerkedés nem opció, akkor hogyan csináljunk belőle mégis opciót?
2018. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!