Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életemnek, ha...

Van értelme az életemnek, ha mindig egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut hogy ki kéne szállni.Végleg.
2018. aug. 4. 20:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne,soha ne legyél öngyilkos,mindig van egy jobb megoldás.Ha nagyon magányos vagy, és nem találod választottad,menj fel egy társkeresőre,hátha találsz ott magadnak megfelelő párt.Vagy vehetsz akár kutyát is.Ha semmi nem jön be rengeteg dolgot lehet csinálni párkapcsolaton kívűl is.Az életed megéri élni.Az öngyilkosság nem megoldás.
2018. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a társkeresés nem vezet sehová
2018. aug. 4. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem sincs senkim és lehet soha nem is lesz nem foglalkozok vele ennyi
2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalkozok vele akkor is rossz.
2018. aug. 4. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokszor morfondirozok.

Szar,mert nekem még barátom sincs és párkapcsolatom sem volt szégyenszemre 24évesen.

f24

2018. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem soha nem fog változni semmi és csak fölösleges köröket futok.A magány nem enged,visszahúz.
2018. aug. 4. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok idömet pazaroltam igy el!

Rájöttem,hogy ha továbbra is igy gondolkodom,akkor semmi sem fog változni!

Ha én nem teszek magamért,senki más nem fog!Minden ugyan olyan szar lesz vagy rosszabb.


Nem szabad ilyenre gondolni,mert ez a gondolkodás csak visszahuz,gátol a fejlödésben,növekedésben.


Át kell gondolnod a dolgaid! Hogyan mit kellene máshogy csinálnod,hogy az életed jobb legyen?!

Kell 1 cél vagy több!

Valahogy feltétlen fent kell a motivációdat tartani!(legfontosabb)

2018. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológussal beszélj. Keress magadnak valami hobbit. Tűzz ki magad elé célokat, pl menj konditerembe hisz oda rengeteg ember jár simán tudsz bárkibel beszélget i ( na jó csak néhány emberrek olyannal aki pl épp pihen vagy ilyesmi), levezetnéd a feszültséget, ezeket a szar gondolatokat is szépen ott hagyod aztán pedig haza mész és nem lesz erőd már semmire . Meg amúgy is lesz egy jó tested azt csípik a lányok( némelyik fiú is). Lehet hogy ott a konditerembe jóba lennél másokkal meg hát lányok is járnak már kondiba.
2018. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,a barátnő hiánya a fő probléma.De ha kiszállnék nem csak ez miatt tenném.Sokminden nem tetszik.
2018. aug. 4. 23:05
 10/12 anonim válasza:
Akkor valtoztas a dolgokon ha valami rossz tenned kell azert hogy jobb legyen,ha nem tudod mi csinalj akkor kerdezz/keres ra vagy ha nem tudud egyedul akkor kerj hozza segitseget,ha meg van akkor csak csinald azt amit kell es kesz.Ez a te eleted egyedul rajtad mulik hogyan alakul.
2018. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!