Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

El lehet e azt fogadni, hogy valószinüleg soha nem lesz párod?

Bele lehet ebbe törödni?

Hogyan lehetnék boldog,ha mérhetetlenül szeretethiányos vagyok,de nincs senkim aki szeretne?

Irgalmatlanul rossz érzés!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szeretet, szerelem, lány, boldogság, napsütés, élet, magány

2018. aug. 5. 23:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

Nem. Kapcsolodj ki valamivel, es akkor jobban fogod erezni magad.

Hany eves vagy?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/25Időpont 2018. aug. 5. 23:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

24 vagyok!

# 2/25Időpont 2018. aug. 6. 00:03 Privát üzenet

Még van időd. :)

Nem kell beparázni.Menj el olyan rendezvényekre,ahol lehet barátkozni,lehetőleg ne a Balatonsoundra.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/25Időpont 2018. aug. 6. 00:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Eddigi életem ugy telt el,hogy senki sem szeretet igazán és sosem volt párkapcsolatom.

Édesanyám se volt aki szeretett volna.

# 4/25Időpont 2018. aug. 6. 00:28 Privát üzenet
Lány vagy?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/25Időpont 2018. aug. 6. 00:53 Privát üzenet
Valameddig le lehet fojtani a magányt, de sokszor előtör, ez ilyen. Én ilyenkor felsorolom a rossz tulajdonságaimat és megnyugszom, hogy jobb egyedül.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/25Időpont 2018. aug. 6. 08:02 Privát üzenet
Attól függ. Ha olyan ember vagy, aki szeret egyedül lenni, és jól el is van, akkor simán. Viszont szeretethiányosan szerintem nem fog menni...

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/25Időpont 2018. aug. 6. 09:59 Privát üzenet
igen el lehet fogadni, de persze így is rossz érzés, de azért jobb mintha végig ezen rágódnál

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/25Időpont 2018. aug. 6. 12:01 Privát üzenet

Nem kell! Ha változatosan élsz, nem zárkozol be , emberek között vagy , akkor szerintem minden ember találkozik egyszer valakivel akit neki küldött a sors!

Mindenki életébe van egy ilyen "csoda" ! Csak figyelni kell és élni vele. Én is azt hittem hogy soha nem lesz senkim, de megtörtént a csoda és az utamba sodorta a sors.

De én elb@$ztam. Ezért kell mindig nyitottnak lenni és élni a lehetőséggel.

Ha pedig lány vagy akkor futó kalandból lehet 1000 is, és 100% hogy megismerkedhetsz normális fickóval is!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/25Időpont 2018. aug. 6. 23:01 Privát üzenet
Ez nem egy olyan dolog, amit el kell fogadni, hanem tenni kell érte, ha nem tetszik, ami van. Nézd meg, hogy konkrétan hol akad el a folyamat. Nem találkozol lányokkal? Nem mersz beszélgetni velük? Ha megvan a probléma, tudsz dolgozni rajta és máris közelebb kerültél a barátnőhöz.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/25Időpont 2018. aug. 6. 23:29 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki csak kéthetente, havonta egyszer ír, akkor valószínűleg nem is érdeklem igazán?
Minek éljek tovább ha egy ember nincs aki el tudna fogadni?
Te el tudod magadat fogadni olyannak, amilyen vagy? Nekem nagyon nem megy.
Hogyan hozzam a szüleim tudtára hogy valószínüleg depressziós vagyok?
Szerinted van olyan ember, aki eltudna fogadni egy depressziós, korábban öngyilkossági gondolatokkal küzdő lányt, akinek több helyen is vágás nyomok vannak a testén?
Most gazdálkodás és menedzsmenten vagyok, viszont valószínűleg meg van a pontom újraérettégizéssel a nemzetközi gazdálkodásra is. Át lehet menni ng-re az első év után? Hiszen...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!