Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet e azt fogadni, hogy...

El lehet e azt fogadni, hogy valószinüleg soha nem lesz párod?

Figyelt kérdés

Bele lehet ebbe törödni?

Hogyan lehetnék boldog,ha mérhetetlenül szeretethiányos vagyok,de nincs senkim aki szeretne?

Irgalmatlanul rossz érzés!



2018. aug. 5. 23:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Kapcsolodj ki valamivel, es akkor jobban fogod erezni magad.

Hany eves vagy?

2018. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
24 vagyok!
2018. aug. 6. 00:03
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Még van időd. :)

Nem kell beparázni.Menj el olyan rendezvényekre,ahol lehet barátkozni,lehetőleg ne a Balatonsoundra.

2018. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Eddigi életem ugy telt el,hogy senki sem szeretet igazán és sosem volt párkapcsolatom.

Édesanyám se volt aki szeretett volna.

2018. aug. 6. 00:28
 5/25 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2018. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Valameddig le lehet fojtani a magányt, de sokszor előtör, ez ilyen. Én ilyenkor felsorolom a rossz tulajdonságaimat és megnyugszom, hogy jobb egyedül.
2018. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha olyan ember vagy, aki szeret egyedül lenni, és jól el is van, akkor simán. Viszont szeretethiányosan szerintem nem fog menni...
2018. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
igen el lehet fogadni, de persze így is rossz érzés, de azért jobb mintha végig ezen rágódnál
2018. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell! Ha változatosan élsz, nem zárkozol be , emberek között vagy , akkor szerintem minden ember találkozik egyszer valakivel akit neki küldött a sors!

Mindenki életébe van egy ilyen "csoda" ! Csak figyelni kell és élni vele. Én is azt hittem hogy soha nem lesz senkim, de megtörtént a csoda és az utamba sodorta a sors.

De én elb@$ztam. Ezért kell mindig nyitottnak lenni és élni a lehetőséggel.


Ha pedig lány vagy akkor futó kalandból lehet 1000 is, és 100% hogy megismerkedhetsz normális fickóval is!

2018. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem egy olyan dolog, amit el kell fogadni, hanem tenni kell érte, ha nem tetszik, ami van. Nézd meg, hogy konkrétan hol akad el a folyamat. Nem találkozol lányokkal? Nem mersz beszélgetni velük? Ha megvan a probléma, tudsz dolgozni rajta és máris közelebb kerültél a barátnőhöz.
2018. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!