Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jobb személyesen ismerke...

Miért jobb személyesen ismerkedni, mint az interneten?

Figyelt kérdés
Szerintem több okból is,de érdekelne hogy ti mit gondoltok.
2018. aug. 6. 09:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az internetes társkeresést én ahhoz hasonlítanám mint amikor egy munkahelyre több száz önéletrajzot beküldenek,az első tizet elolvassák,abból 5-re válaszolnak,a többi 95-öt pedig kitörlik.
2018. aug. 6. 10:06
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert élőben Anikónak nem lesz nagyobb csomagja a lába közt mint neked, amigy interneten ennek az esélye azért négyzetesen ugrál szerintem.
2018. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Amíg*
2018. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

A hasonlatod nagyon rossz.

Interneten nem csak ZS-kategóriás társkeresőkön lehet ismerkedni (ami tényleg hasonlít az általad felvázolt modellhez). Most ha én itt írnék neked, az szerinted miben különbözne attól, mint ha az utcán leszólítalak?

Igazából nem sokban. Van persze különbség, pro és kontra is. Az egyik, hogy az internetes ismerkedés kevésbé kötött. Ha utánadszólok az utcán, nem biztos, hogy ráérsz, vagy esetleg egy téves első benyomás alapján vonsz le messzemenő következtetést. Míg itt ha írok neked, ha most nem érsz rá, akár este is elolvashatod, és eldöntheted, hogy válaszolsz-e rá. A másik pedig a testbeszéd. Ez pedig csak személyes kontaktusnál van meg, és eléggé tudja árnyalni a rólunk kialakított képet.

De összességében nincs sok különbség a kettő között, interneten is ugyanazok az emberek vannak, mint kint az utcán, vagy egy szórakozóhelyen, és jobb esetben akárhol is kezdődik egy ismerkedés, úgyis személyes kontaktus lesz belőle.

2018. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És akkor még ott vannak a fizetős társkereső oldalak is.Én biztos 1 forintot nem fizetnék azért hogy társat kereshessek.Nekik kéne fizetniük inkább a regisztrálóknak.
2018. aug. 6. 10:19
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es mi az hogy eldöntheted hogy válaszolsz e rá?Természetes hogyha ránk írnak válaszolunk.Legalábbis ha normálisan írnak nekünk.Mi az,hogy majd eldöntöm hogy válaszolok e?
2018. aug. 6. 10:23
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodásmódunkat akarod tesztelni?

.

Azért jobb, mert te magad hozod ellenkezőjére a példát.

"Szerintem több okból is"

Egy frászt van neked több oldalról megközelítő véleményed!

Ha lenne, nem érdekelne anonim kommentelők véleménye.

Hezitálsz és saját véleményed megerősítését várod.

.

Azért jobb a személyes ismerkedés, mert

- nem mondhatja magát csinos, jó alakú tininek egy 60 éves férfi;

- a személyes beszélgetés több infót ad a beszélőről, mint az írásos eszmecser (testbeszéd, hibái önkéntelen feltárása);

- leírva bárki azt állíthat magáról, amit csak akar és nem szégyell.

2018. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az internetes chates felületeken mkndenki próbál érdekesebbnek tünni vagy egy olyan oldalát mutatja amit a való életben szinte soha.Vannak páran akik meg is téveszthetnek így vagy úgy.


Az utcán meg azért őszintébbek az emberek,többnyire.

2018. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
7-es engem érdekel a véleményetek.Én azt is elfogadom,ha valaki azt mondja hogy interneten jobb társat keresni.Csak nem biztos hogy egyet fogok vele érteni.
2018. aug. 6. 10:30
 10/26 A kérdező kommentje:
4-es ez sok esetben úgy szokott lenni,hogy utánaszólsz egy nő után az utcán,már ha férfi vagy és ha szimpatikus vagy neki ráér,ha nem vagy szimpatikus nem ér rá.
2018. aug. 6. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!