Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi idő kell, hogy az...

Mennyi idő kell, hogy az ember beleőrüljön a totális egyedül lébe?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 13:45
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%

Csak rajtad múlik, hogy egyedül akarsz lenni, vagy nem. Ha van otthoni internet elérésed, akkor rengeteg lehetőséged van de a való életben is sok lehetőséged van pl. idegen nyelvet tanulni, és más nyelvet tanuló emberekkel levelezni, szakkörökre járni, ha van hobbid akkor arról tudsz "beszélgetni" a neten, nyelvtanfolyamra járni, vagy bármilyen tanfolyamra, vagy konditerembe, vagy valamilyen tánc csoportba egyesületbe, esetleg önkéntes munka.

Használhatod a Facebook csoportokat.


A lényeg, hogy ne hagyd el magad, és ne zárkózz be mert rengeteg lehetőséged van kapcsolatok kialakítására. Ebben segíthetnek például a Youtube-os motivációs videók pl. Szabó Péteré.

2018. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Richard Proenneke közel 20 év magány után se őrült meg... Van akinek ez a mindene, nem szereti a tarsaságot, így érzi jól magát.
2018. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Pár év. Talán 6 vagy 7 éve, nem tudom nem is érdekel. Miért érdekel? Ha ilyen vagy foglald el magad valamivel.. Had ne meséljek, de ha nem akarod te is vagdosni magad akkor változtass, "Mert olyan leszel mint én"

F TizenXY Ha valami még érdekel kultúrált kérdésre válaszolok :D

2018. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálad már megtörtént. Egyébként nem vagy totálisan egyedül, mert itt csetelgetsz másokkal.
2019. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem kellett sok. :) Ami segíthet: sport, zene, tanulás, írás, önkifejezés bármilyen módon. Ezekkel eltereled a figyelmed és még hasznos is önmagad megismeréséhez. Szinte már boldog is lehetsz.
2019. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elmétől függ.
2019. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én most 15 éve tök egyedűl vagyok, de nem vagyok magányos, szeretek olvasni, megnézni egy filmet, még dolgozni isszeretek, lehet egyszer valami bekattan, néha eszembe jut, hogy kéne valami, de olyankor másra koncentrálok 😊
2019. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!