Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek emberi...

Hogyan szerezzek emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és egy kicsit magányos. :/ Mindig is visszahúzódó típus voltam, suliban nem találtam valódi barátokra. Középiskolában kicsit jobb lett, itt egy kicsit több emberrel kezdtem beszélgetni, de igazán ezek sem mély baráti kapcsolatok. Csak az a közös bennünk, hogy egy helyre járunk, nyáron pl. alig beszéltünk.

Meg úgy összességében elég kevés emberrel van kapcsolatom, facebookon például (mondjuk ez nem jelent semmit) utolsó beszélgetésem 3 napja volt, az is csak 2-3 mondatos. Élőben nagyon nehezen kezdeményezek, vagyis igazából nem is szoktam. Pedig ki szoktam mozdulni otthonról, mondjuk amikor edzeni megyek.

Egy ismerősöm van akivel úgy érzem erős a kapcsolatom, de ő lány és van fiúja, így elég nehézkes a kapcsolattartás.

És egyébként jól érzem magam, itthon is jól elvagyok, de azért mindig bennem van, hogy nem tudok senkivel megosztani semmit, közös programokról nem is beszélve, vagy hogy a szülinapom családomon kívül alig érdekel valakit. Kicsit mindig is ilyen magányos farkas alkat voltam, de szeretnék belőle egy kicsit kitörni. Nem arra vágyom, hogy sok barátom legyen, hanem hogy 1-2, de ők közel álljanak hozzám. De nem igazán tudom, hogy kezdhetném..



2018. aug. 8. 00:22
 1/7 anonim válasza:
82%
Én leszek a barátod.
2018. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A barátokat néha a legváratlanabb helyeken találod.Csak legyél nyitott, figyelmes és biztos találsz olyat aki talán még a zárkózottságodat is fel tudja oldani.
2018. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En szivesen beszelgetek veled :)

Irj nyugodtan, ha ugy erzed. :)

Szep napot neked!♥

2018. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátsághoz kell egy közös szenvedély, egy közös cél. Egy komoly kapcsolat sem csak abból áll, hogy egymás mellett alszotok.


Ha az edzés a hobbid, akkor kezdetnek én az edzőtársaimmal ismerkednék 🙂

2018. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én interneten találtam egy nagyszerű fiú barátot másfél éve. Sokszor konkrétan órákon keresztül a semmit hajtjuk, de azt gondolom ilyen egy igazán jó kapcsolat, amikor gondolkodás és felesleges görcsölés nélkül bármit le merünk írni a másiknak. Mégha ez ki is merül kizárólag online cseverészésben, akkor is maximálisan megéri egy barát. :)
2018. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj emberek közé és bármilyen nehéz is tedd meg az első lépést


Amúgy ugyan abban a szituban vagyok mint te. Ha akarod írj rám és dumálhatunk (a gyökér gyakorisokat ismerve 1-2 üzenet után úgysem írsz többé) F/19

2018. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

So true #6


Én most megyek egyetemre, és nagyon érzem a dolgot...

Amúgy vicces, mert én is nagyon magányos voltam korábban és egy barátom volt kb mindig. De az a trükk, hogy ha mással nem, akkor a fura emberekkel könnyen el lehet beszélgetni élőben, csak nem szabad félni. Aki furán viselkedik, az tuti fix hogy magányos is emiatt.


A legjobb barátaim mindig full antiszociálisak voltak, de nagyon be lehet vonni őket minden hülyeségbe, mert vágyják a társaságot...


De amúgy ezt nem lehet így leírni... Ha rámírsz facen, akkor szívesen dumálok veled én is.

az url:

[link]

De kapsz két napot, utána úgyis változtatok, mert már terveztem

18/F

2018. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!