Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiuk, Férfiak nektek is...

Fiuk, Férfiak nektek is hiányzik az életetekböl egy barátnö?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt,de annyira szeretném.

Sokat szomorkodok ez miatt!

És te?



2018. aug. 8. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, hogy a napos oldala, hogy szeretsz, szeretve vagy, meg miegymás, nagyszerűen hangzik, de egy kapcsolat sem tökéletes, dolgozni kell rajta, van hogu rengeteget csalódsz, sérülsz. Néha hiányolom a törődést, de boldog vagyok szingli ként.
2018. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a gyerekkorom hiányzik.

23/f

2018. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha élőben kérdezel akkor igen, nagyon hiányzik, de sose úgy alakul a dolog és nem találom a megfelelő párt magamnak.


De most anoním oldalon vagyunk szóval leírom. Kell a fenének barátnő. Csak még egy kiszolgáltatottság minden téren. A mai nők nagy része meg se éri. Eredmények 0, értékeik 0, csak jól feszítenek a képeken mert a sok smink és a telefonos alkalmazás megoldja nekik. Ettől meg azt hiszik hogy ők a világ mindenségei. Mindegyik jön hogy "Én nem olyan lány vagyok" aztán meglátják mit vezet az ember, hol lakik, meg meglátják hogy kicsit (nem is nagyon, tényleg csak kicsit) jobban megy akkor foggal körömmel kapaszkodnak beléd. Természetesen alatta mennek a jó kis pszihológiai játékok amit szerintem észre se vesznek hogy csinálják. Állandó manipulációs és tesztelgetős kisérletek. Szépen lyukat dumálnak a hasadba miért ne bízz rajta kívül senkiben, és mellette hogy tulajdonképpen miért is te vagy a szerencsés hogy vele lehetsz annak ellenére hogy az érettségije alig lett meg és heti 20 órát dolgozik minimálbéren, szóval igazából pár hónap és te tartod el. Mikor megismered mondja hogy pár éven belül saját lakást vagy házat szeretne, de mikor rákérdezel hogyan is gondolta ezt mikor a szülei által fizetett albérletben a rezsit alig tudja kifizetni, akkor csak üres pislogások. Tudom én hogy tervezi... majd lesz az én házam a közös ház, aztán ha válunk max viszi a felét és lesz belőle egy kissebb lakása.

De mivel mind ilyen ezért belemész hogy oké. Csak meg kell felelni az elvárásoknak. Már lassan elmúlsz 30, leghosszabb kapcsolatod is egy év volt. Az emberek azt hiszik szerencsétlen vagy, azon viccelődnek hogy kompenzálni vetted a sportautót, olyanokat is hallassz hogy kitalálták hogy tuti sok hitelt vettél fel a házadra. Szüleid nem értik miért nincsenek még unokák, hiszen az ő korukban 20 körül már ment a gyerekcsinálás. Ezért már csak azért hogy az emberek békén hagyjanak belemész. Úgy vagy vele hogy okés, oda kell csak figyelni és akkor nem vesztesz semmit. Az államot kihagyjuk a kapcsolatból, a védekezésről én is mindig gondoskodok biztos ami biztos. De az igazi érdekességek akkor kezdődnek mikor már kényelmesnek érzi magát melletted.

Furcsa kettősség hogy a pénzedért szeretnek beléd, de amikor meg a karrieredre fókuszálnál egy nyaralás vagy az ő hülyeségei helyett akkor megy a hiszti.

Ha meg nem bírod már és azt mondod neked elég akkor se tudja normálisan felfogni. Tőr, zúz nálad. Fenyeget higy bejelenti hogy bántottad. Megaláz közösségi médián alaptalanul. Na nálam ez fordítva sült el, de ha kevésbé jó a beszélőkéd akkor a köztudatban örökre egy kisfarkú kompenzálós asszonyverőként maradsz meg aki csak meghúzza a lányokat majd dobja őket. Az apró részleteket mint azt hogy csak lefogtad a karját mikor neked ment késsel, meg hogy elötte te fizetted a diákhitele havi törlesztését, azt kihagyta. De gondolom ezek lényegtelen részletek, hiszen ő csak kiborúlt és nem gondolta komolyan a kést, hiszen azzal is csak egy gyönge nő. Az emberek amúgy is csak elítélni akarnak, főleg ha korábban is irígykedtek rád. Csak az indok kell, nem érdekli őket mennyi igaz a sztoriból. Hinni fognak a csajnak.



Tudod, egy darabig hittem a szerelemben. De lassacskán minden bele vetett hitem elvesztem. A párkapcsolat egy tranzakció két ember között. Semmi több. Addig kellessz míg ők jól járnak.

Kell a fenének nő az életembe. Max egy-egy éjszakára.

2018. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem amit akartok mondani!

És tisztába is vagyok ezekkel. Probléma van mindennel.


Én mégis vágyom rá! Ha lenne egy olyan nö akivel egy gondolkodáson vagyunk nem hiszem,hogy nagy gondjaink lennének.



A késes dolog elég durva. Ott már valami nagy baj lehet.

2018. aug. 8. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Biztos nagyon jó lehet egy olyan társ, akivel egyfolytában az önsajnáltatásról cseverésztek 🤔


Amúgy nekem van barátnőm, de felőlem jöhet mégegy. Vagy akár tiéd lehet az egyik, mit bánom én... egyedül is jól megvagyok 😃

2018. aug. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem az önsajnálatra gondoltam te barom!

Mekkora egy selejt válaszok.

A nőgyűlölők gyülekezete látta csak a kérdésem?

2018. aug. 9. 09:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik....bizony.

Nem egy olyan lány, akivel a folytonos vita stb...hanem az az őszinte, kedves, szeretnivaló. Próbálkoztam Fb-on, rá írtam pár csajra, de nagyon bunkók...egynémelyik.

Sok lánynak nincs problámája ezzel hogy legyen barátja, válogathatnak kedvükre.

2018. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kicsit igen, de szerencsére egyre kevésbé, próbálom elfogadni a helyzetem, könnyebb, ha nem ezen rágódom állandóan
2018. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, van párom :)
2018. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Akkor fejezd be az önsajnáltatást, mert visszataszító! 😃
2018. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!