Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is sűrűn változik a...

Nektek is sűrűn változik a hangulatotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokszor jó kedvem van és aztán hirtelen rossz kedvem lesz. A családomon kívül nincsenek barátaim, mindössze ismerőseim, de velük nem találkozok nyáron. Így mindig otthon vagyok sajnos, nem tudok kivel kimozdulni :/


Mikor rossz kedvem lesz, akkor valami mélyről fakadó bánat jön elő, hiányérzetem van az életemet illetően, ami azért nem borzalmas. Illetve sokszor szánnia valónak érzem magam, hogy 22 évesen még mindig nincs barátnőm és nincsenek komoly programjaim, pedig nem vagyok csúnya és rossz testalkatú sem. Ilyenkor kellene pörögni pedig.


A rossz kedvet figyelemeltereléssel sikerül elhessegetnem. Edzek, bicajozom, tanulok és örülök, ha valamilyen plusz munka jön be, addig sem kell gondolkoznom. Nyári munkára most nem tudtam menni 3 évet követően.


Veletek is szokott ilyen lenni? Ilyenkor legszívesebben innék. Télen sikerült is kicsit megcsúsznom és többször ittam részegségig magam egyedül este illetve használtam olyan szert, amitől kába lettem és lényegében kihagyott az agyam. Ebből szerencsére sikerült kikecmeregnem, de sajnos a kiváltó ok még mindig meg van. Ami lényegében egyfajta hiányérzet :( És igazából mint írtam sejtem mi okozza, de csak sejtem és pontosan én sem tudom.


Jó lenne már csak boldognak lenni, mert jó ideje ez rám nem igaz...


Köszi, aki elolvassa és köszi annak aki ír valamit! (22F)



2018. aug. 8. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont már gonosz vagyok. És az emberiségnek pusztulnia kell. Ennyi a depis hangulatom.
2018. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy mély barátságra lenne szükséged, aki segítene megérteni, hogy nem vagy "gyárilag hibás".


Ha pesti vagy,s van kedved beszélgetni, írj!

25f

2018. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor egy pillanat alatt meg tud változni. Elég zavaró tud lenni, mert időnként még a sírás is rám tör.
2018. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha sikerül valami akkor mindjárt sokkal jobb ha pedig nem akkor sokkal rosszabb.
2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván az időjárási viszonyok hatnak a szervezetedre.


Ezenkívül évszakváltás következik lassanként. Múlófélben van a nyár, közeledik az ősz.


A hangulatingadozás teljesen természetes dolog. Nem lehetünk mindig feldobva...

2018. aug. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!