Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Már nembirom.

RekaFeher kérdése:

Mit tegyek? Már nembirom.

Figyelt kérdés

Nemtudom elviselni ezt a fájdalmat.

Másfél hónapja hagyott el a barátom 1 évig jártunk.

2 hét után elkezdtünk beszélgetni. Megigértebazt is, hogy találkozik velem és megbeszéljük. Mindennap elhittem, hogy találkozunk de sose ért rám. Városba kocsikázott a haverjaival

Engem figyelembe se vett. Facebookon irkált szépen, hogy hiányzok neki szeret még stb. Mindennap elhittem neki de már nem tudom. Szeretem még mindig és a szívem kiszakad. Miért nem tudok tovább lépni? Beszéltem lelkisegélyszolgálattal is, de nem nyugodtam meg. Szétvágtam a kezem is csúnyán. Igazábol nem csak ez van. Hugom kórházban van fertőző betegségbe a másik hugom egésznap velem van és sir a tesójáért be sem engedtek a kórházba ablakon kellett nézni. Senki nimcs mellettem, senkire se számíthatok. Mindennap csak sírok és a szívem majd ki szakad. Istenhez imádkozok de nem enyhül a fájdalmam. Senkit sem érdekel mivan velem. Én meg már meg akarok halni. Az exbarátom is egyszer normális egyszer pedig úgy megbánt... elküldtem neki messengeren hugomat ahogy fekszik a kórházba vissza se írt semmit. Meg se kérdezte egésznap mi történt vele. Semmi. 2x voltam kórházba nem érdekelte kocsija van nem jött be hozzám. Facen írkált szépen de nem jött be. Én mikor ő bent volt munkahelyemről akartam bemenni hozzá azt mondta oda én ne menjek. Nem tudom mit tegyek egyszerüen ez a sok fájdalom elviselhetetlen. Napok óta nem alszom, nem eszek. Fáj nagyom fáj. Mit tegyek? Pszichologushoz menjek, vagy orvoshoz aki ír nekem nyugtagót? Vagy valami😭 esküszöm nem bírom ezt 2 hónapja mindennapom szenvedés.😢


2018. aug. 12. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szakítsd meg a kapcsolatot az exeddel. Ez minden bajod okozója, és ez a gyógymód is.
2018. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Ne ragaszkodj annyira hozzá érzelmileg! (Egy embert sem szabad Isteníteni. Bálványimádásnak számít.)


Próbáld meg elfoglalni magad valami társadalmilag hasznos tevékenységnek LEGALÁBB A GONDOLATÁVAL!


Ne árts magadnak semmiképpen! Állj ellent a kísértésnek!

2018. aug. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora hisztit... Hány éves vagy? 13?
2018. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
El fog múlni. Megígérem.
2018. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*SUPERHUGS*


Első lépés: az exed tiltsd el a tökbe mindenhonnan. Valahol te is tudod, hogy ebből úgysem lesz már semmi, amúgy sem kell neked egy ilyen tapló. El fog múlni, de tényleg.


Második lépés: enyhe stresszoldó VAGY homeobogyó VAGY tea ÉS jógaóra.

Klasszikus nyugtató teák macskagyökér, menta (gyomoridegre is), hársfa, kamilla - jól felszerelt bioboltokban lehet kapni olyan teakeveréket, amit nem fogsz kiköpni :P

A jógaóra meg azért jó, mert leköti annyira a testedet és az elmédet, hogy addig sem agyalsz máson. Magyarul kikapcsol. Óra formátumban azért kell, mert magadtól úgysem csinálod otthon :P


Húgodnak jobbulást!

2018. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tiszta szívemből köszönöm!❤
2018. aug. 14. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!