Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nem akart ez a lány...

Azért nem akart ez a lány semmit tőlem, mert semmi izgalmas nincs bennem?

Figyelt kérdés

Bodult állapotban ismertem meg egy koncerten, táncoltunk, fogtuk egymás kezét, ölelkeztünk.

Szép szavakkal dicsértem, mennyire gyönyörű és ilyen szép lányt még sose láttam.


Ez nagyon tetszett neki, majdnem megcsókolt állítólag :D

(Nagyon részeg voltam)


Aztán teltek a napok és hetek és távolodott el tőlem, megismerte a csendes unott énem.


Persze beszélgettünk, erről, arról de mintha csak barátok lennénk.


Elmondtam neki a végén, mit érzek, hogy mennyire szeretem de annyit mondott úgy is lesz más barátnőd.


Aztán viszament és azóta csak ritkán beszéltünk, nem olvassa el amit írok neki facebook-on pedig fent van.


Nem írtam többet neki egyértelműen lezártam a dolgok, mint lélekben és testben és igaz 1 hónapomba tellett, hogy újra önmagam legyek.



2018. aug. 14. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy koncerten magával ragad a hangulat, az emberek sokkal nyitottabbak,felszabadultabbak,átadják magukat a zenének.Nem vagy csak épphigy gondolkoznak, hiszen a zenét érezni kell.

Ráadásul te alkoholt is fogyasztottál ami jó hatással lehetett rád pluszban,kész eufória.Ez feltűnt a lánynak,tetszett neki és biztos megvolt az a bizonyos szikra is.

Csakhogy vége lett a koncertnek és lehűltek a kedélyek is.Valószínű hogy neki az az önmagad már nem volt olyan megnyerő.Lehet hogy a kalandokat keresi,mint ahogy az is hogy te többet láttál bele mint ő.

2018. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ezen emésztened magad. Sokan járnak így, nem csak “csendes unott fiúk”, hanem bárki, az ilyen buliban részegen összehozott enyelgésektől nem kellene sokat várni...
2018. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neki nem jött be a személyiséged, van ilyen, ezen túl kell lépni. Ez nem jelenti azt, hogy nagy gáz van veled, valakinek majd épp a "csendes, unalmas" személyiséged fog megtetszeni. Nem történt tragédia, jobb, hogy most derült ki, mint később.
2018. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lett volna egy újabb koncertre kimozdulni 😃
2018. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!