Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki volt már depressziós?...

Ki volt már depressziós? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ki volt már és miért depressziós.

(Nem muszáj elmondani hogy miért csak kíváncsi vagyok)

Én is voltam már 1, lassan már másfél éve.

Én a volt barátaim miatt. Azt hittem hogy megbízhatok bennünk de végül kiderült hogy csak kihasználnak és elkezdtek szekálni. Végül úgy döntöttem hogy elegem van és ott hagytam őket hagy legyenek boldogok. 4 évig voltunk "barátok". Azután (tavasszal történt) nem voltak barátaim. Végül depisen, de kibírtam a nyárig a sulit. Végül nagy mázlimra, ősszel jött egy új lány a sulinkba. Össze barátkoztunk és már nagyon jó barátnők vagyunk :)



2018. aug. 14. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

En az vagyok. 17/F

-Gyerekkori traumák(11-14 éves voltam). Rossz családban éltem. Alkoholisták között. Mindennap rettegés volt hazamenni.

-Iskolai Traumák(kiközösítés,bántalmazás és szerelmi visszautasítás).

2018. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyám miatt.


Minden baj volt, amit csinálok, mindenbe belekötött, bántott szavakkal, tettekkel, érzelmi zsarolás, bűntudatkeltés, fenyegetés, zsarolás... hosszú a sor.

2018. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sok évig az voltam. Olyan 13 éves koromtól kezdve. Rossz családi körülmények...nem anyagi dolgok...hanem családi viszonyok, a harag stb. Mindezenáltal, barátaim hol voltak, hol nem. Volt hogy hónapokig nem találkoztam senkivel, nem is írtam senkivel, csak tétlenkedtem. Elmentem sétálni egyedül stb..barátnőm sem volt. Nagyon mély depresszióban voltam, konkrétan a halálhoz közel. Amikor nagyon mélyponton voltam, akkor pont ősz volt, akkor még rosszabb ez...csak a sötétség.


Jelenleg 18 éves vagyok, van 1 nagyon jó barátom, meg azon kivül is néhány, de a családi problémák nem változtak. Én ha minden igaz 1 év múlva elköltözök innen.

2018. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Én nem tudom az vagyok-e, de ha az vagyok akkor a hiperakti itásom elnyomja és még én sem veszem észre.


Okom van rábtalán, de pontosan nem tudom mi az a depresszió.

15évig apám érzelmileg és testileg is bántalmazott, tudod ez a tipikus alkoholista.

Aztán jött egy lány aki más volt, mint az eddigi barátnőim. Éreztem valami különöset, nem szerelmet, de igazából azt is csak az a különös nem tudom, de takán ő volt az igazi. Ő 70 kilóméterre lakott, miatta elhanyagoltam a barátaim, akikkel pár hónap után megszakadt a kapcsolat. Sajnos a 9. Hónapunk bekövetkezte előtt autóbalesetben meghalt. Azóta csak úszom az árral nem érdekel semmi, csak próbálok boldog lenni.

Azóta egy lányra sem néztem úgy, mint az én egyetlenemre.

2018. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Kb öt évvel ezelőttig az voltam, mert jó számaik voltak, de azóta váltottam
2018. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Annyira imádom ezeket....egy depressziós miota ker segitseget,es miota vallja be hogy beteg?egyebkent meg aki kijelenti hogy gaz van,az egészséges. Ne dobalozzunk egy mentalis betegseggel. Meghalt a macskám,egyből mentalis beteg leszek...komolyan...vicc...depressziv reakció és a depresszió ég és föld. A rossz csaladi hatter,meg az ilyen konkrét okokra depressziven reagalsz,de nem vagy depressziós.
2018. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hatoska, ha behelyettesítesz egy tetszőleges nem mentális betegséget az írásodba akkor rájössz hogy milyen kapitális hülyeséget írsz. Segítek, valahogy így nézne ki:


"Annyira imádom ezeket....egy influenzás miota ker segitseget,es miota vallja be hogy beteg?egyebkent meg aki kijelenti hogy gaz van,az egészséges. Ne dobalozzunk egy vírusos betegseggel. Meghalt a macskám,egyből influenzás beteg leszek...komolyan...vicc"

2018. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon szomorúak :'(
2018. aug. 14. 15:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Kerlek szépen elarulom hogy ez a depresszióra igaz csak,te agyatlan:)
2018. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt a depresszióra irtam,nem az influenzara,hidd el ha en is kicserelnem a mondataidbol a szavakat,a te valaszod is hulyen nezne ki:)
2018. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!