Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül maradtam a hosszú...

Egyedül maradtam a hosszú hétvégére,29 éves pesti lány vagyok. Valaki társulna vmi programba velem?

Figyelt kérdés

Most hétvégére vkinek vmi progi? :) Lelkileg nagyon OFF vagyok, a halott kapcsolat romjain ülök, egyedül maradtam egész hétvégére (péntektől kedd estig szabad vagyok). Elsősorban Budapest és Balcsi, de egy sima beülős napnak is örülnék. Alapvetően nem vagyok rossz arc, csak most kicsit negativabbnak látom az életet mint egyébként :D

Köszönöm előre is.


2018. aug. 16. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Valaki Arlóba nem jön a hétvégén?
2018. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm, vagy elírtad az életkorodat, vagy csak nagyon fiatalos a stílusod, össze vagyok zavarodva. Alapvetően milyen beállítottságú ember vagy, milyen stílusú lelkes jelentkezőkre vársz?
2018. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a váci úton lesz ma s*x
2018. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz! F/BP
2018. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódni látszik köszönöm

Az eletkoromat nem írtam el. 29 évesen már szépirodalmi kifejezéseket szabad csak használni? :) Sorry

2018. aug. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!