Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál, mit tegyek? 18/F

Mindenki utál, mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Sok rosszat megéltem szinte sose gondoltam az öngyilkosságra mert mindig is gyáva és önző dolognak tartottam viszont annyi rosszat tapasztaltam már az életemben hogy egyszerűen nem tudok máshogy tekinteni a világra mint hogy egy gyülőlettel neki nevetséges világ. Ezért születtem meg hogy csak szenvedés éljek meg? Mi értelme így leélni egy életet? Amikor megoldok egy problémát,jön helyette egy másik és már ebbe belefáradtam hogy folyamatosan oldjam meg a problémákat ami egymás után jön. Mit kéne tennem hogy az emberek(köztük a korombeliek) elfogadjanak? Nem sajnáltatni jöttem ide mert már egyszerűen ki kellett írnom magamból a dolgokat.
2018. aug. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm. És te nem utálod azokat, aki utálnak téged?
2018. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, figyi megértelek hogy sok szarságon keresztül mész, tudod a mai világban "szinte" csak gyökerek vannak, LE KELL SZARNOD ŐKET, mellesleg mindig lesz valakiért/valamiért élned. Ne annak élj hogy másoknak az elvárását teljesítsd mert előbb vagy utóbb elfogod önmagadat veszteni. Szóval röviden ne érdekeljen semmi és senki, éld tovább az életedet. De ha gondolod nyugodtan írhatsz privibe és megdumálhatjuk a dolgokat^^ Fel a fejjel <3
2018. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hello. Szerinted a 2 ėves laoszi Csing Csecsin Csüng utál tėged? Azt se tudja ėlsz e. Vagy az Etióp gyerek aki azon agyal hogy de inni kellene 1 hėt után...

Akkor meg ne hazudozz!

2018. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!