Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen nehéz barátokat...

Miért ilyen nehéz barátokat találni?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin is sokan írják hogy magányosak, de még sem tudunk összebarátkozni. Jó lenne irogatni, meg akár élőben találkozni, közös programot csinálni, de még sem találok sem fiú sem lányt erre.:/

21 éves fiú vagyok.


2018. aug. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz a való életben. menj el sportfoglalkozásra, ilyesmik.
2018. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az életkorral is jár.


Tizenévesen még mindenkinek ugyanolyan az élete. Hétköznap együtt vannak a suliban hétvégén meg együtt buliznak, és ez minden héten így megy menetrendszerűen. (Kicsit sarkos megfogalmazás, de van benne igazság.)


Huszonévesen már mindenki különböző helyeken tanul/dolgozik, senki nem része egy olyan állandó csoportosulásnak, mint amilyen a gimi volt. Sokkal gyakrabban cserélődnek az emberek a környezetében, ezért aztán sokkal nehezebb barátkozni is.


Én így gondolom. Nekem sincs már lassan egy haverom se.


23/F

2018. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz ha gondolod
2018. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is irhatsz ha gondolod,


Udv, Istvan

2018. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)


Tudom milyen rossz érzés egyedül lenni. Én nagyon szívesen barátkozom,ha közel laksz Gyöngyöshöz,vagy az sem baj ha picit messzebb.


Írj nyugodtan. :)


Szintén 21 éves vagyok, csak én lány.

2018. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!