Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek egy kilàtàstalan...

Szerintetek egy kilàtàstalan helyzetben, megoldàs lehet a halal?

Figyelt kérdés

Leszögeznèm hogy nem kell a szànalom , nem sajnaltatni akarom magam.. tudom mèg sok ember van rossz helyzetben.

Èvek òta szornyen èrzem magam... szorongok , valami elèg komoly baj van velem amin semmi sem segît . (beleèrtve dokit,csalàd , baratok) senki sem èrt .. Ami èrthetõ mindenkinek megvan a maga problèmàja. Megpihennèk Mar... egyszerüen elegem van. Nagyon kîvànom a halàlt... a kèrdèsem igazàbol nincs .. csak leirtam ezt nem tudom mièrt.. De ha akartok irjatok ide valamit ezzel kapcs.. 21/f



2018. aug. 23. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Keress másik orvost. Egész biztos, hogy tud segíteni, ha hallgatsz rá. A halál nem megoldás.
2018. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
mit nem adnék érte ha újra ennyi idős lehetnék mint te. te meg itt picsogsz. ez a véleményem.
2018. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem a halált kívánod, hanem a nyugalmat, amit elérhetsz, de tudod munka-nyugalom, munka- nyugalom. Az izom is csak akkor tud ellazulni, ha előtte megfeszítették. Ha nem csinálsz semmit az életeddel, nem képzed magad, nem veszel a kezedbe önfejlesztő könyveket, nem tanulsz, persze hogy @arul érzed magad. Tudod igaz az a mondás, hogy segíts magadon Isten is megsegít.
2018. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ember! 21 éves vagy, gondolkodj már kicsit. Ebben a korban sokan vannak akiknek az egész világ fáj, aztán majd kinövik, úgy, mint te is.
2018. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

"senki sem èrt"


Mit kellene megérteniük? Te már tudod, hogy mi a baj? El tudod mondani egyáltalán?

2018. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
okè bocsi h irtam.
2018. aug. 23. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
ha jól látom van neted, megvan kezed lábad, ne lustálkodj, inkább kezdj magaddal valamit.
2018. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
74%
szia! csak 21 eves vagy... csinalhatnal valami hasznosat mondjuk mas embereken segithetnel vagy ami jol esik de semmikepp se az ongyilkossagot valaszd. hallgass zenet esetleg sird ki magad ha kell. egyebkent enis szornyen erzem magam nem tudom mi a bajom. engem sem ert meg senki. en elkezdtem naplot irni es azota jobban erzem magam. mintha valaki meghallgatna es meg is ertene. szoktam sirni. de senki sem tud rola.
2018. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy megsértődj már.. Azt kérted hogy ne sajnáljanak.. És íme:) De a viccet félre téve ha pár szóban leírod hogy mi is a baj szerinted, szívesen segítek ha tudok.
2018. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Na látod, vannak, akik szeretnének megérteni, mégpedig pont azért, hogy segíthessenek. Ne zárkózz el előlük.
2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!