Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy emiatt úgy...

Normális, hogy emiatt úgy érzem, mintha meglennék "átkozva"? Szoktál így érezni?

Figyelt kérdés

Általában ragaszkodom ahhoz, hogy barátságokban vagy kapcsolatokban a másik fél kezdeményezzen.

Ennek az az egyszerű oka van, hogy szinte egyfolytában azt tapasztalom, hogy amikor én kezdeményezek, keresem az illetőt vagy érdeklődök iránta, akkor gyakori az, hogy nem reagálnak rá. Máskor meg ők keresnek, barátilag érdeklődnek utánam, elég jól kijövünk egymással. Nincs okom azt mondani, hogy kihasználnának, és ilyesmi állna a dolog hátterében, igazából nem tudom hogy értelmezni.


2018. aug. 24. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert azonnal kiszúrom amikor valaki próbálkozik, és megteszem a megfelelő lépést. Aztán a delikvens csodálkozik, hogy amit nekem akart, nála jelentkezik.
2018. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1+


*Normális, hogy emiatt úgy érzem, mintha meglennék "átkozva"? Szoktál így érezni?


Erre volt a válasz, a mögöttes sallangszövegen amit írtál tisztán át lehet látni.

2018. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz egyes? Amúgy kérdező én ugyanígy vagyok, főleg a nőknél, ha tetszünk nekik keresnének, a barátok ugyanúgy.
2018. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem tudom mire gondolsz, épp az, hogy általában ők keresnek, bár fura a kapcsolat, mert mindig úgy érzem, hogy én nem merem keresni őket, mert akkor nem jó reakció fogad.

(nem csak kapcsolatokról van szó, hanem barátságról)

2018. aug. 24. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Amikor legutóbb bekerültem egy új osztályba, próbáltam összeszedni magam és odamenni a nekem szimpatikus emberekhez, de flegmák voltak velem és olyan megalázó volt, ahogy ott "teperek" értük, ők meg ilyen hót lekezelőek..Szóval most már tuti nem fogom magam még egyszer így leégetni.
2018. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu.
2018. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!